Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

bingildak said:

movement sıkıntı değil, hantal olabilir dersen dk baya iyi bir konumda
rogue her zamanki gibi iyi, hem ST hem aoe
enhancement da iyi

Enha sanirim iyi nerf yedi bu patchle bir bakin tamamen girismeden

ben de enha dedim de tamamen alt kasma mantığında , playstyle eğlenceli diye. main yapılıcaksa durumu nedir hiç bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Pazartesi işlerim bitiyor, 2 hafta falan rahatım hesabı tekrar açayım diyorum. Legion'a Grim Batol - Alliance DH ile başlayıp AK 20 küsür falan da yaptım. 2 sorum var şimdi.

1. Twisting Nether - Horde tarafında Monk var, Artifact knowledge boostlama işi account wide oluyor mu?

2. Tanklığı seviyorum, Brewmaster ne durumda? Kasmaya değer mi?

Bu soruların cevabına göre ya Monk'la devam edicem, ya da gidip Ally karakterleri 110layıp ordan yardırmaya devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Alliance'dan başka serverdaki horde karaktere BoE item mail atılıyorsa evet o zaman account wide olmui oluyor. Yok bu yapılamıyorsa malesef işe yaramaz. Çünkü main karakterden diğer karakterine mail atman gerekiyor.

Tabi şöyle de bir durum var, sen zaten lvl 25 değilmişsin ana karakterde. o sebeple max 15lvl boost verebilirsin alt karaktere ki zaten alt karakter kendisini 15e kadar bufflayabiliyor. Biraz order resource kasarsan hallolur o sorun.

Monkun tank olayına gelince hala soloda en kötü tank, self healı en kötü tank, dps'i en kötü tank, en az sayıda panik tuşlu tank.

Ancak healerların yalancısıyım tutması en kolay tank olduğumu söylüyorlar. Gerek ağır hasar almayıp paso gelen hasarı dota yayması, gerek crit şans kadar ihtimalle her heala beleş heal eklemesi, paso dodgelaması, ağır kite avantajı (hem hızı hem %100 uptime slowu), aoe tauntu, aoe agro tutması en sorunsuz tank oluşu falan derken arkanda healer oldukça pek sıkıntı çekmiyorsun mythic 11-12de bile.

Belki 15den sonra falan diğer tanklara eziliyordur o kısmını bilemiyorum henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...