Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

aynen ama artık kafa kaldırmıyor abi üç saat oturup raid yapmayı
mythic+ filan görünce oo ne güzel tam benlik content koymuşlar demiştim ama healer/tank oynamadan zor, ben de onlardan zevk almıyorum

LEgiona başlarken bende aynı şeyleri düşündüm.Aslında İşsiz olduğum için vaktimde var ama evde çocuk olunca raid yapamıyorum. uyanır diye TS,vent cinsi şeylere giremiyorum. Mythic+ olayı bana yetiyor şimdilik öyle +15+16 yapayım derdim de yok kolay dungeonlarda +10 falan yetiyor bana.

Bu arada bu Arcway +6 dan sonra ne illet yermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

1 kere normal raide girmeden 877 ilvl yaptım BM Hunter'ı. 2 legendary var. 3. çıkmadı daha. WQ + Mythic Plus ile takılıyorum. Max 7 girdim Mythic Plus'a da, daha üstüne almıyorlar, 885 falan istiyorlar. Raidlere pug zaten giremiyorum achievement yok, EN bile yok. Ama oynamaya devam ediyorum, gecede 1 2 saat. Çok kasmadan. Evli değilim ama akşam 11de anca oturabiliyorum, raide falan girip TS'de atar dinleyecek yaşı da geçtim artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

aynen ama artık kafa kaldırmıyor abi üç saat oturup raid yapmayı
mythic+ filan görünce oo ne güzel tam benlik content koymuşlar demiştim ama healer/tank oynamadan zor, ben de onlardan zevk almıyorum

arkadaş çevresi/guild yoksa tank oynamak zoraki. Hatta arkadaş çevresi varsa bile senin 870 gearlı tankın ile milletin eşek gibi kastığı 900 gearlı dps aynı mythic+da buluşabiliyor. Saçmaoğlusaçma
Sosyal ağlarda paylaş

Olm raid yapmakta bişi yok ki gayet yapılıyor curve içinde bir oyuncuysan pugla. Drama falan pek rast gelmedim.

Dün tek attık hepsine çıktık normalde. Saat 3 ü geçiyordu ve gene 0 drop aldım, weekly questi yaptım 890 relic verdi ama 880 slotuna verdi. Wq chest açıyorum 835 düşüyor hala. Ne yaptım bu çileyi çekmek için anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Token'in artma sebebi;

http://www.wowhead.com/news=259982/wow-token-to-battle-net-balance-now-live-on-us-realms

Wow token ile Battle.net Balance alabileceğiz artık

Balance ile neler yapabileceğiz peki?

- Blizzard oyunlarının digital versiyonu, Digital Deluxe de buna dahil.
- Realm ve Faction transferleri
- Shop binekleri, petleri ve kozmetik kafalıklar
- Hearthstone card packleri ve adventurelar
- Heroes of the Stormda ise Herolar, skinler ve binekler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...