Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Blackfyre

Gelin mübarekler. Özellikle her class ve spec'ten raider'a ihtiyacımız var. Çarşamba, Perşembe, P.tesi raid yapıyoruz ama mesela perşembe günü adam çıkmadı diyelim, konuşup başka güne alabiliyoruz. ESNEK RAID SAATLERİ ;)

Raider'ların ortalama ilvl'ı 880'i geçti sanırım şu anda; yeni gelecek arkadaşlar 850 falan olsalar dahi raider olacaklarsa 1-2 haftada 880 yaparız gearınızı. Sürekli dungeon falan dönen bir sürü insan var. Gerçi geçen Tunch'u guilde aldık, adam cenabet mi artık neyse progress durdu sdlfkj.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Blackfyre

Gelin mübarekler. Özellikle her class ve spec'ten raider'a ihtiyacımız var. Çarşamba, Perşembe, P.tesi raid yapıyoruz ama mesela perşembe günü adam çıkmadı diyelim, konuşup başka güne alabiliyoruz. ESNEK RAID SAATLERİ ;)

Raider'ların ortalama ilvl'ı 880'i geçti sanırım şu anda; yeni gelecek arkadaşlar 850 falan olsalar dahi raider olacaklarsa 1-2 haftada 880 yaparız gearınızı. Sürekli dungeon falan dönen bir sürü insan var. Gerçi geçen Tunch'u guilde aldık, adam cenabet mi artık neyse progress durdu sdlfkj.

En son tanka ihtiyac yoktu. Geçen girdim oyuna tekrar 850 küsür warrior tankımın armoru pas tutmuş iyice. Haftasonu bi priest levelladım (healer) ama gear henüz çöp. Ona ihtiyac var mı bari? Ona göre dürteyim tekrardan :>
Sosyal ağlarda paylaş

TN - horde evet.

Tanka ihtiyaç var şu an, tanklardan birisi bendim ama yeni tank aldık, ben de öyle olunca dps'e geçtim hemen. Derken çocuk itemları toplayıp kaçtı. Sonra Tunch geldi işte dps olarak, şimdi onu tank yapıyoruz :P

Eğer hazır ben tank olmak istiyorum diyen adam gelirse seve seve tank yaparız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...