Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:

En son ne zaman ara patch ve raid açılışı farklı zaman oldu anımsamıyorum bile.

Çok büyük ihtimalle 17sinde hem patch hem raid gelecektir. Raidin gelişi 17'si kesinleştiğine göre patchide 17sinde beklemek en mantıklısı olur.

Blizzconda acikladilar patch ciktiginda raid aktif olmayacak 1veya 2 hafta sonra acilacak raid, o arada da questlinelar ile sizi nightholda hazirlayacaz diye acikladi elemanlar
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

gelse de dhler olarak buffımızı alsak :)
talenti komple değiştireceğim

Yav ben notlarda nerf geliyor gibi düşünmüştüm, 3 hafta önce başladığımdan tabi yanlış yorumlamış da olabilirim. Momentum buildini ve legendary'sini nerflediler, hangi talente geçmeyi düşünüyorsun? momentum odağıyla oynamak eğlenceliydi ancak single target dps yerlerdeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

AK bitmiş lan yeni fark ettim. basıyorum basıyorum gelmiyor app'den asdasd. oyuna girince fark ettim achievement geldi. şu artifact sistemi, ap sistemi, artifact trait sistemi ne faildir belli değil ya. HALA altlar 7-8 ak de. sırf ak yüzünden oyunu oynamıyorum trait açmadan dps artmıyor, trait açmak için gereken grind ak düşük olduğu işsizlik seviyesinde. EEEH dedim bıraktım bir kenara 18 traitten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay önce sormuş olsan patch için bazı speclerin stat öncelikleri değişti onu araştırıp çantanda gear biriktir derdim ama artık çok geç sanırım.

30 parça biriktirdim çantamda saçma sapan bekliyorlar, oyundan da soğudum bikaç haftadır 3 günde bir girip emissary yapıp çıkıyorum... Uğraşıp optimize etmicem bunları ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

notlardan ben öyle anlamadım ama hadi inşallah yaaaağ

shaman ve monk u hazırladım. duruma göre bakıp biriyle devam edicem. shaman daha ağır basıyor ama çoğu sorununa çözüm bulunmamış, sef a direkt dmg buff vermişler bozuk mekanikleri çözmek yerine.

damage has been buffed olayı da ne kadar saçma bir nottur ya. hangi ability, ne kadar buffed arkadaş söylesene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...