Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Bu arada mage vs. oynayan arkadaşlar bir şey soracağım, bende 85ms falan oluyor sürekli ama mesela blink atarken bariz gecikmeli atıyor, blinke bastıktan sonra 1-2 adım koşuyorum çoğu zaman. Aynı sorun paladin'in atında da oluyor. 85 değil de 200ms var sanki anlamadım.

Var mı bu olayın bir çözümü illa WTFast falan mı kurmamız gerekiyor nedir?

öyle olmaması lazım 60ms falan var bastığın anda blink olman gerek. Eğer öyle değilse lag vardır kesin.

DK'nın howling farklı biraz onun öyle bi animasyonu var.
Sosyal ağlarda paylaş

en son 2 ay sürücek questi gördüğümde basmıştım cancel subs'ı, yetti harbiden. sonraki quest 3 ay sürücek sonraki 6 ay. illa subs tutmak istiyosanız düzgün bişeyler yapın.

d3 den greater rift levellerini araklayıp m+ diye verdiler

yeni raid yapamadılar karazhanı getirdiler falan. bide 5 man. oo yee ne büyük değişiklik.
Sosyal ağlarda paylaş

ben content anlamında hiç yetersiz bulmuyorum ya bu expansionı. baya memnunum açıkcası legiondan. Hatta mythic plusı bile benim gibi işi gücü olarnlar için fazla bir content olarak görmüştüm. Çünkü mythic raid yapıyorum ve oradan aldığım gear yetmiyor statları ii olmuyor falan gidip mythic plus yapmak zorunda kalıyorum. Ona da fazla vakit ayıramıyorum ve gearda geride kalıyorum. Bu tarz şeylerden şikayet ediodum. Yoksa Yapacak çok şey var oyunda.

Hikaye çok güzel bence. Bu suramar questline ı nightholdun açılışı falan çok güzel bir anlatım yöntemi. Ben her hafta resette aha bu hafta ne olacak şeklinde dizi epsiode u bekler gibi questini yapıyordum sumarın. Tam bir hype yaptılar yani şu nighthold a
bildiin Elisande'dan nefret ettirdiler. Gidip şimdi hayvan gibi ağzına vurmak istiyorum kadının. Bu hiç yapılmış bişey değildi önceden.

Şu an tek endişem 7.1.5 de baya classlarda değişiklik var ve ne zaman geleceğini açıklamadılar bile. 2 hafta sonra da nighthold açılıyor. Tahminen haftaya gelecek 7.1.5 . Bir hafta içersinde yeni buildlere rotasyonlara itemizationa falan alışmak gerekecek. O biraz sıkışık geldi açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...