Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Valla bundan daha düzgün ne yapabilirler cidden merak ediyorum. Yapılacak her şey nasılsa bayıcak bizi 10 küsür yıldan sonra.

Bence adamlar casual adam için zaten yapılacakları yapmış. Problem WQ farm ise casual adam için şart değil. 20. seviyeye kadar artifactı kasınca gerisi senin için pek bir şey ifade etmiyor doğrusu.

Eee pro adam zaten bu farmı az bile buluyordur. 3 saate gold verenler dahil tüm haritadaki WQ lar temizleniyor.

Harbi ya, ne yapabilirler ciddi ciddi bir fikri olan biri var mı? Ne yapsalar baymayız yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yapilabilecek birsey yok zaten. raid yapan adama oyun keyifli. yapmayana bayiyor dogal olarak.
illidian ve suramar storyleri de cok guzel ama ilerlemiyor raid yapmiyorsan. suramarinki raid istiyor muydu emin de degilim de sonunda tikniyordu o da biyerde. ya raid ya yeni patch bekliyor. bayiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar raid yapamayacak insanlar icin mc+ sistemini getirdiler kendi grubunla düzenli farmladığın sürece raid gearından kesinlikle geri kalmayan bir geara sahip oluyorsun. Daha ne yapsınlar ki şimdi karazhanı da 2 ye bölüp mc+ yapacaklar sanırsam .7.2 yle yeni 5 man getirirler, mc+ lardan düşen itemleri de boostlayacaklar. Hani yapmak isteyene yapacak şey çok var oyunda ben haftada 3-4 akşam falan düzgün oynayabiliyorum sığdıramıyorum yapacak şeyleri raid girmiyorum arada pug hc falan ilvl 878 oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...