Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Boşversene abi o item lvl ile seni öldürtebiliyorsa healer utansın senlik bir durum yok. Dün 802 ilvl paladin ile Maw of Souls tankladım mythic. O runda healer arkadaşımdı 860 civarı ilvl vardı hadi o kurtardı. 818 ilvl iken Halls of valor tankladım healerin ilvli 839 du ve 2 tane pug vardı grupta cc filan atmadık thrashlerde düz keserek ilerledik sadece iki kere öldüm kazara. Sen o item lvl ile ölüyorsan kendini bi yerlerden atmadığın sürece healerin suçudur o bişey deseler bile umursama bence :P

Yok ben böyle daha çok zevk alıyorum diyorsan o senin bileceğin iş tabi ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

mitige nasil girsin normal mitige 890+ 3 legendary + sonraki exp preorder receipt istiyolar.

guildim olmasa dalaranda ziplayip duruyodum sahsen. simdi de biz tasiyoruz arkadan gelenleri.

Abartin abartin ama arada az kekini de kabartin. 820 iken mythiclere giriyodum pugda, 835 sonrasi pluslara basladim.

Siz marjinal takilcam diye fire mage buffliyken frost / arcane gidin. adamlara flask food pot linklemeyin, sonra invite bekleyin. Oldu onlarda alcakti zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Her hafta giriyorum duzenli. +10 keystone achievement da var. adama linkledigimde 5sn surmuyo invite gelmesi. Dedigim gibi flask food ve potuda linklemeyi unutmayin. en yogun saatletde plusdan plusa kosuyorum yeminle.

820 mythic 835 plus a ne zaman girdin onu soruyorum. cunku istersen allahi linkle suan o ilvl larla onlara giremen.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala neden guildsiz oynamaya çalıştığınızı anlamıyorum mmo'yu. gidip hardcore guilde girmeyin abi. bir sürü casual, carebear guildi var her hafta normal, ellerinden geldiğince hc yapıyorlar. sana üyesi olarak ilvl muhabbeti de çekmez. gider loot alır çıkarsın. m+ için düzgün adamlarla organize olur girersiniz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bizim guildte sürekli pug bulup giren düşük ilvl adamlar var, dpsleri de baya kötü yani tanklarla yarışıyor adamlar 855-860 arası 2-3 arkadaş var durmadan m+ grup bulup giriyorlar, bence siz fazla çabalamıyor olabilirsiniz.

ben 877 ile decline yiyorum, 2 decline yeyince bırakıyo musunuz ki
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

pug yaptığınız adamlarla ekleşin memnun kalırsanız birbirinizi davet edersiniz komün oluşur

Sunu söylemen aslında oyunun ne kadar kötü hale gelip MMO tadını kaybettiğinin kanıtı resmen.

Eskiden birine bunu söylemen gerekmezdi zaten wowun olayi buydu sürekli muhabbet birlikte oynayacak adam bulma falan.

Simdi tusa basiyorsun 4 kisiyi buluyor 1 kelime etmeden işini görüp çıkıyorsun :(
Sosyal ağlarda paylaş

14 yıllık oyun abi, "oyuncu" dediğin kesimde 82 li adam var, 86 lı adam var, 90 lı adam var, 94 lu adam var, 2000 li adam var.

hangi oyuncuyu bozdu :)

geçin bunları oyuna sistem geldi, oyuncu bozuldu falan. jenerasyonlar nesil atladı. oyuncu bir nesilden değil ki tektip bir beklentisi, davranış alışkanlığı olsun.

eskiyi muhafaza etmek isteyen adama hala ortam var, kimse engel olmuyor. benim girdiğim gruplarda konuşuyor ediyoruz ekleşiyoruz. bebeler basıp çıkıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bide hani m+ girerken diversity'e takiliyo olabilirsiniz. Takimda zaten 3 clothe vardir 4. Icin baska bi class bekliyolardir. veya cok fazla mob odakli dungeon icin daha aoe buffed istiyolardir.

Bende mesela kac kere decline yedim. Genelde wq yaparken denk getirmeye calisiyorum. 3 5 declinedan sonra wq odaklanip bitirince tekrar sansimi deniyorum falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...