Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Jeeztro said:

ha 3. düşse de giyemiyoruz yani
ok

şu an giyilemiyor ama Hunter'a baktım, spece özel 3 tane, 2 spec için geçerli 1 tane, shamanla giyilebilir 1 tane ve global etkisi olan herkesin ortak giyebileceği 3 tane legendary var. Ona göre en iyileri çıkartmaya çalışıyor herhalde millet kendi specine uygun. 2 tane var mesela baya sağlam ama onların çıkma oranı belki azdır, diğerleri yüksektir belki.

http://www.wowhead.com/guide=4149/a-guide-to-legion-legendaries

burada classlara göre 12 13 leg gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bana da warlock leggingi düşmüştü. En çok dalga geçilen legendary Demonic gatewayi instant cast atıp 2 kere kullanabiliosun arka arkaya. Statları crit ve mastery. Haste bile yok o kadar kötü tabi intellect vs veriyor diye damage bonusu oluyor yine. Hala 2. gelmedi.

Böle artık ilygnoth mythic de tüm takımı oradan oraya transport etme görevi üstleniyorum. en sağda solda corruptorlar çıkınca hop portal herkes ışınlanıyor. Gözün içinden çıkarken falan kullanıyoruz. O bakımdan aslında baya utility. Dediği gibi Bingildakin o legendaryler biriksin sonra talent gibi tak çıkar olacak.

Örnek olarak mesela WArlock'ın 2 tane baya güzel legendarysi var chaos bolt additional targeta bi tane daha vuruyor. veya havoclu targetın %8 daha çok damage alıyor gibi. E mesela Bunu nythendrada veya elereth de kullanmanın bir anlamı yok mesela . takarsın tekrar leggingi
rot aldın mı portaldan hop geriye kaç rotu bırak hop geri yerine dön şeklinde daha utility oluyor.

O yüzden güzel sadece, bu utilitylerin ilk başta düşmesi kötü :)
Sosyal ağlarda paylaş

utility bi de dps increase aslında millet olaya flat dps artışı olarak baktığı için fark etmiyor. atıyorum movement speed veren boot düşüyor millet ağlıyor dps vermiyor diye, ee sen fight sırasında sürekli koşuyorsun o zamanın azalması aslında senin bossta daha çok durman daha çok dps yapman demek. mesela ben de dk cloak var, tamamen utility anti magic shell duration + magic dmg taken heal veriyor. onun sayesinde bildiğim fightlarda bazı mekanikleri direkt ignore ediyorum. millet git gel yapıyor ben bossu dövmeye devam ediyorum o sırada. gayet dps artışı işte sana.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Bana hala ikinci düşmedi lan. 2 haftayı geçti ilkini alalı.

:)

oyunun ilk haftası ilk legendary mi aldım ben herkes şey diyordu ilk düşene 2. hatta 3.ler patır patır düşüyor diye hatta blizz bile onaylamıstı. ilk legini benden sonra alanlar 3. yü düşürdüler ben 2. yi geçen hafta düşürdüm anca ki yüzlerce hc/mc, mc+2 sinden 10 una, normal/hc raidine kadar yaptım. hiç wq chesti atlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

1. den sonra ikinci ve üçüncünün fazla düşmesi bug idi abi. yanlış hatırlıyorsunuz. düzelttik dedi blizzard. bugı onayladılar. normal bir feature değil yani o - hataydı düzeldi.

gerisi şans abi bana sorarsan direkt. ne kadar attempt o kadar şansı arttırıyorsun işte ondan ibaret. günün sonunda aktif oynayan adam almaya devam ediyor sistem çalışıyor (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

artifact + legendary sistemi baya kötü bence. diğer tarafta RNG elementini ben seviyorum. eski şeyleri yapmak için az da olsa incentive kalıyor. atıyorum 835 LFR'e giriyorsun 860 alıp upgrade yapabiliyorsun falan. düşük şans ama eğlendiriyor işte insanı, sebep veriyor.

artifact yerine prestige level ekleseler, legendary yerine de abilityleri modifiye etseler çok daha mantıklı olurdu kanımca ama ne yabacan işte. bu haliyle de güzel.

adamların yaptığı en iyi exp bu arada. açık ara yani. tbc, wotlk falan hepsini gömer.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu artifactde şeyi sevmedim bittikten sonra pasif bir şekilde damage arttırıo ya bir tane talenta veriosun sürekli hidden . O olay kötü ben orada bitirip artık demonologye abanmak istiorum ama sürekli onu vermeyince de damage da geri kalacak hissine yakalanıyorum. Bitsin işte her talent ıverince. Sonra yeni contentle bleki yeni talentlar falan getirilrer.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

artifact + legendary sistemi baya kötü bence. diğer tarafta RNG elementini ben seviyorum. eski şeyleri yapmak için az da olsa incentive kalıyor. atıyorum 835 LFR'e giriyorsun 860 alıp upgrade yapabiliyorsun falan. düşük şans ama eğlendiriyor işte insanı, sebep veriyor.

artifact yerine prestige level ekleseler, legendary yerine de abilityleri modifiye etseler çok daha mantıklı olurdu kanımca ama ne yabacan işte. bu haliyle de güzel.

adamların yaptığı en iyi exp bu arada. açık ara yani. tbc, wotlk falan hepsini gömer.

Wotlk' u yavaş gömsün :/
Sosyal ağlarda paylaş

İlk günden beri günde 2-3 saatten fazla oynuyorum. Hatta bunun en basit ispatı bu güne kadar topladığım AP bile sayılır bence.

Tank silahı level 28 şu an yani toplamda 1.026.350 AP oluyor,
Dps silahı level 26 bu da 602.700 AP yapıyor toplamda,
Healer silahı 25 bu da 464.050 AP ve bu silahta 22.000 AP daha var. Yani 2m den fazla AP toplamışım, baya aktifim anlayacağınız.

Buna rağmen tek legendary düşmedi daha, Sadece mythic raid yapmadım, onu da yapamam yani kimse kusura bakmasın, bu yaştan sonra kafa almaz yani o tempoyu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...