Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Haftada 1.5 gün mythic raid yapan evli ve çocuklular olarak mythic de 4. Bossu kestik. Ne ballıyım lan. Ben girdim adamlar akmaya başladı. Ele baya zevkli ya cluster fuck, baya hoşuma gitti.

Frost rakamsal olarak akıyor. Ursoc da frost oynadım. 360 a yakındım. Unholy 320 yapacam diye yırtınıyor.

M plus da yine çok avantajlı. 25 sn cdli aoe 5 sn stun artı aoe/single targetı çok yüksek. Target değiştirme sıkıntısı çekmiyor. 400 küsür bitirdim 10 arcway i.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya dün heal olarak girdim
adamın biri tank paladin, lvl 101 ben 102 yim.
heal atamadım adama, anlamadım gitti. Eşyalarına baktım hepsi mor falan, i lvl 845 miymiş neymiş chatte biri demişti.

nası yaptı bu adam bunu? bide sürekli bot mesajı spamlıodu

101 lvlde giyilebilen 835 ilvl BoE itemler düşüyor worldden. Onları toplamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Aslinda su sub mevzuunda blizzard forumlarinda kulis yapsak biraz faydali olabilir. Ruslar cinliler ingilizler vs. kendi currencyleronde oderken bizim kol gibi euro odememiz cokinsafsiz.

WoW oynayan herkes big mac yedigi icin big mac indeksine gore ayarlanabilir sub rakamlari.

faydali olur tabi. turkiyeden ne kadar oynayan var sayisina gore degisir cevaplari ama aglamayana meme yok

ruslarin odemeleri bugunku kurda
1 aylik 8.69 usd
3 aylik 7.90 usd
6 aylik 7.11 usd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...