Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

beyler gayet sakin yazı yazıyorum, her zmaan yazdıgım şekilde üye oldugum günden beri aynı tarzda.

bi anger management topici açtım diye her posta böyle muamele yapacaksınız hiç yazmayayım sizi insan yerine koyup bir şey.

abi ben o topici okumamıştım bile senin açtığından haberim yoktu.
hani bu sozu bana dediysen bilinçli olarak yaptığım bişey değildi, birden öyle üstüme gelince sakin dedim sadece.

hani kızdırmak için falan sakin yazdığımı dusunduysen açıklayayım dedim yeni gördüm cidden konuyu
Sosyal ağlarda paylaş

Kilometre farkla ofsayt, tartışılacak kadar ufak değil aradaki mesafe :)

Ama ligde hakemler saçma sapan hataları sürdürüyorlar işte. Daha dün biz de elle gol attık. BJK'nın da bugün golü ofsaytmış diyordu demin radyoda spiker, eve yeni geldim bakmadım daha ona.

Hatalarını düzeltmek yerine itiraf edenleri istifaya zorluyorlar, bu kafayla zor tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

Bjk'nin de fener'in de golu ofsayt degil. Adam topun gerisinde bi kere. Bi acin ofsayt kuralini tam bi okuyun en iyisi.

Merak etme o detayı bilmeyen yoktur zaten burada, FB golü için ofsayt denmesinin sebebi adamın topun gerisinde de olmaması zaten. BJK golünü izlemedim, onda yorumum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Aksama offside degil cıkartırlar sorun degil. gomezin pozisyonu icin de bir resim koydular koca gomez incecik kalmıs ne hikmetse asduhf.

Bu arada boyle ince offsidelar var yok cok da dert degil ya okadar. cok dip dibe olmayınca 10 cmlik offside ı kesmek kolay degil sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Aksama offside degil cıkartırlar sorun degil. gomezin pozisyonu icin de bir resim koydular koca gomez incecik kalmıs ne hikmetse asduhf.

Bu arada boyle ince offsidelar var yok cok da dert degil ya okadar. cok dip dibe olmayınca 10 cmlik offside ı kesmek kolay degil sonucta.

En mantıklı mesaj bu sanırım bu ofsayt tartışmasındaki.

Ligtv zaten çakallıklar yapıyor o konuda.

Bu ofsaytı da tekil olarak atlasa hakem çok dert değil, burada onlarca kez izleyip tartışarak fikre varılırken adam bir kere canlı anda yakalayıp karar verip çalmak zorunda. Ama sorun sabit olarak çok ciddi bir hata oranıyla bunların gümlemesi. Bir değil iki değil habire o kadar hata oluyorsa da sen niye alıyorsun o parayı derler hakeme.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...