Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

ali ece'nin sanırım bir konusması vardı. (ali ece mi emin de değilim)

bir ligdeki hakem kalitesinin en bariz ölcüsü ofsayt pozisyonları demişti.
cunku faul kart penaltı falan bunlar hakem yorumu ile değişir ama en matematiksel olan ofsayt, hangi ligde ne kadar yanlış ofsayt bayrağı kalkıyor(gol olması gerekmiyor) üstünden bir araştırma yapılmış sanırım.

EPL %2 ile en iyisiymiş.

bu resimde hakemin yeri cok doğru, ordan doğru görmüş olduğunu düşünüp karara güvenmek gerek, resim yanıltıcı olabilir ama ofsayt olabilir diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ya gol ofsayt mofsayt degil de su olacak is degil. oraya buraya sallamaya gerek yok. ligin en kötü 3 takımından birine içerde 2-0 dan puan veriyosan oturup bi dusunucen bazı seyleri sorguluycan abi. mactan çıkacak tek sonuc bu. ölmüş ağlayanı olmayan gs ile aynı puandaysan bişeyleri yanlış yapıyosun demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu maçtaki yediğimiz goller, celtic ve besiktas macındakiler hepsi birbirinden şaka pozisyonlar ya :d

ve abi galatasarayın maçını izliyorum rakip neler kaçırıyor abi aklım almıyo. bi bunlar kaçırıyo bi muslera çoşuyo falan. bize adamlar maç boyunca 3 kez geliyor ve asla gol kaçırmıyor. ben en son volkanın ne zaman top çıkardığını hatırlamıyorum. ki toplar da gerçekten çıkarılabilecek gibi gelmyior. inanılmaz şutlar kalede patlıyor, bi şkeilde gol oluyo kalemizde.

yetim hakkıyla falan mı yaptık transferleri anlamıyorum amk
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

ya gol ofsayt mofsayt degil de su olacak is degil. oraya buraya sallamaya gerek yok. ligin en kötü 3 takımından birine içerde 2-0 dan puan veriyosan oturup bi dusunucen bazı seyleri sorguluycan abi. mactan çıkacak tek sonuc bu. ölmüş ağlayanı olmayan gs ile aynı puandaysan bişeyleri yanlış yapıyosun demek ki.

1-Averajı unutma
2- Akhisar sizi evinizde yendi geçen sene. Hatta Akhisardan 1 puan çıkardığınıza sevinin geçen seneye göre
Sosyal ağlarda paylaş

abi senden daha akıllıca bi yorum beklemiyodum zaten.

averaj dedigin sey iki takım arasında oynanacak maçlarla kapanır merak etme.

ancak tekrar ediyorum gs ile aynı puanda olmak ve akhisar'a 2-0dan içeride maç çevirtmek ciddi başarısızlık ve sorunun kaynağını görmek ve bertaraf etmek gerekir geç olmadan. umarım bu konuda vakitli hareket eder klüp.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

abi senden daha akıllıca bi yorum beklemiyodum zaten.

averaj dedigin sey iki takım arasında oynanacak maçlarla kapanır merak etme.

ancak tekrar ediyorum gs ile aynı puanda olmak ve akhisar'a 2-0dan içeride maç çevirtmek ciddi başarısızlık ve sorunun kaynağını görmek ve bertaraf etmek gerekir geç olmadan. umarım bu konuda vakitli hareket eder klüp.

Hahahaha şl kupası alır mıyız diyordunuz daha dün transfer sezonunda ne zaman unuttunuz. Averaj konusunda haklısın fb gs yi karşılıkı averajda geçer ama geçen senede geçmişti averajda !
Sosyal ağlarda paylaş

abi 300 gol atan ve hala aynı formda oynayan adamın beşiktaşta ne işi var allah aşkına votka ya. geç abi onu. sezon sonu görücez bunların hepsini gomez momez. totem yapıyosun onu farkediyorum da bugün attığı gollerden sonra verdiği tepkilere bak. adam bile şaşırıyor ben nası atıyorum bu kadar yeteneksizliğime rağmen diye. çok ama çok kötü olduğunu göremiyo olamazsın ya cidden. burak yılmazda gol atıyo abi. ama dünya yeteneksizi.

alksdljajd

ama iğneyi millete batırıp çuvaldızı kendimize batırmazsak olmaz.

pereirayi okadar övdük övdük ama yavaş yavaş hoca olmadığına kanaat getirmeye başlıyorum onu da ekliyim

alperi antermanda denememişsin bugün ilk 11. sahada yürüyor.
meireles nasıl bu takımda ilk 11 akıl almıyor.
avrupa ligi maçlarındaki fabiano inadı nedir?
fenerbahçe bugün şu sistemle şu şekilde futbol oynuyor diyebiliyor muyuz? hayır.
rvp ile inatlaşmanın sebebi ne? ikinci ortega vakasına doğru gidiyoruz.

binlerce sebep var. o yüzden şu an ortadaki tablo bu zaten. reisin aklını başına alması lazım bian önce. adamın hiçbi şekilde güç ve kondisyon idmanları yapmadığına, bilimden yardım almadığına inanmak istemiyorum ama gitgide inanmaya başlıyo insan. çok üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

ölmüş ağlayanı olmayan gs ile aynı puandaysan bişeyleri yanlış yapıyosun demek ki.

Fenerbahçenin formunu tartış tamam da neresi ölmüş kardeşim bu galatasarayın.

- ŞAMPİYON olarak başladı sezona.
- Şampiyonlar ligindeki oynayan tek türk takımı

Birbirinizi direklerinizle dürtüp dürtüp ölmüş lan ölmüş dimi falan mı diyorsunuz? Sadece son 5 sezonun puan/kupa/şampiyonluk sayısı grafiklerini çizip futbol bilmeyen birinin önüne koy bak bakalım de
KİM ŞAMPİYON OLUR?

Ne cevap verir canım kardeşim? Sezon başı birkaç maç kötü oynadı diye öldürdünüz gömüyor musunuz Galatasarayı? Haydi centilmenlik yapalım EN AZ FB ve BJK kadar şampiyonluk adayıdır bu sezon.

Ayıp...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...