Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

souldarkorn said:

UEFA ve TFF ye 210m Euro'luk tazminat davası açma çalışması varmış. İyisiniz. UEFA her türlü yırtar ama TFF den alırsınız yeni Türkiye sayesinde.

210m nah verirler. Verseler de almam lan. Pesinden buyuk dayak gelir diye.

İtalya'da Juve 500 milyon Euro istedi.
Son olarak federasyon başkanı " Bunu ödeme yönünde karar çıkarsa paramız yok dedi."
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Şike olayının arkasında başka bir amacın olması, Aziz'in üzerine gidilip birşeylerin ortaya çıkarılmasının hiçbiri, Aziz'in kendi başına birşeyler yapmaya çalıştığını, tarla sürme tapelerinin ortaya çıktığı gerçeğini değiştirmiyor. Madem suçsuzdu Aziz, kanıtlasaydı CAS'a verdiği savunmada, başka savunmalarında eldekilerin tamamen yalan olduğunu?

CAS için cemaat-hükümet veya komplo ne farketti ki, onlar eldeki delillerle göre en azından şike teşebbüsünün olduğuna karar vermişler demek ki.

Olayın arkasında başka şeylerin döndüğüne hemfikirim, bu basit bir şike operasyonu olmayabilir; ancak bu gerçekten böyle bile olsa, Aziz'in birşeyler karıştırmadığını göstermez bu. Başka şeylerden dolayı adamın üzerine gidilmiş olması, o tarlaların sürülmediği anlamına gelmiyor. Ha, bu zaten yıllardır birçok klubün yaptığı, Türk futbolunda olan birşey derseniz ona itirazım yok, ancak kabağın FB'ye patlamasının arkasında ne olduğunu bilemiyoruz, kişisel bir durum mu yoksa daha büyük birşey mi.

Olaya 2 taraftan da bakılabiliyor, sıkıntı şu an neye güveniyoruz. Ergenekon-Balyoz'a inanmayıp, şikeye inanmak saçma olduğu kadar, 17 Aralık'a inanıp, şikeye inanmamakta saçma. O zaman bu sistemin verdiği karar üzerinden hüküm yürütmek oldukça anlamsız...

iyi güzel söylüyorsun da kardesim aziz'in biseyler karistirdigi dedigin tam olarak ne mesela? turkiye'de senin aziz biseyler yapiyor diye niteledigin aktiviteye katilmayan klup var mi? buna taraftarligi bi kenara koydugunda inaniyor musun gercekten? veya fenerbahce yonetimi tarafindan yapilmis olan turkiyenin en temiz klubu kadar temiziz ifadesinin ne demek olduğunu anlayabiliyosan eger, bu ifadenin dogruluguna katılıyor musun?
(yanlış anlama, sözüm kişisel olarak sana degil kesinlikle zaten mesajında da belirtmişsin. genel kanıyla ilgili bi eleştiri sadece)

ergenekon-balyoz a inanmadığımız günlerde sike davası çıkınca ergenekon-balyoz yalan ama şike davası gerçek diyen bin tane yarım akıllı türedi bu ülkede. daha cok yazilacak sey var da gerek yok. herseye inanıp bu davayı nasıl haklı gördüyse insanlar, yargıdan çıkacak karara da inansınlar simdi.

mehmet ali aydınlar oyunlarını, uefanın stajyer temsilcilerine turkiyede gecirdikleri guzel tatillerden sonra 2 ayda nasıl imza yetkileri verilip cezaların ve üretilmiş raporların nasıl imzalatıldığını falan konusmadan düsünmeden nasıl inanıldıysa şikeye, masumiyete de öyle inanılsın simdi.

bi uye vardi nickini unuttum butun bu durumlari bi baslikta aciklamak ve anlatmak gibi bir hata yapmış, EN BÖYÜK CÖBMÖM KARTAL EN BÖYÜK AZİZ ŞİKE tarzı 3 yaş iq'lu adamlar yüzünden de delirip banlanmıştı. adamın da banını açarsınız artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Şike olayının arkasında başka bir amacın olması, Aziz'in üzerine gidilip birşeylerin ortaya çıkarılmasının hiçbiri, Aziz'in kendi başına birşeyler yapmaya çalıştığını, tarla sürme tapelerinin ortaya çıktığı gerçeğini değiştirmiyor. Madem suçsuzdu Aziz, kanıtlasaydı CAS'a verdiği savunmada, başka savunmalarında eldekilerin tamamen yalan olduğunu?

CAS için cemaat-hükümet veya komplo ne farketti ki, onlar eldeki delillerle göre en azından şike teşebbüsünün olduğuna karar vermişler demek ki.

Olayın arkasında başka şeylerin döndüğüne hemfikirim, bu basit bir şike operasyonu olmayabilir; ancak bu gerçekten böyle bile olsa, Aziz'in birşeyler karıştırmadığını göstermez bu. Başka şeylerden dolayı adamın üzerine gidilmiş olması, o tarlaların sürülmediği anlamına gelmiyor. Ha, bu zaten yıllardır birçok klubün yaptığı, Türk futbolunda olan birşey derseniz ona itirazım yok, ancak kabağın FB'ye patlamasının arkasında ne olduğunu bilemiyoruz, kişisel bir durum mu yoksa daha büyük birşey mi.

Olaya 2 taraftan da bakılabiliyor, sıkıntı şu an neye güveniyoruz. Ergenekon-Balyoz'a inanmayıp, şikeye inanmak saçma olduğu kadar, 17 Aralık'a inanıp, şikeye inanmamakta saçma. O zaman bu sistemin verdiği karar üzerinden hüküm yürütmek oldukça anlamsız...

uefa polis fezlekesini baz alarak yargılama yaptı
polis fezlekesi de sacmasapan suclamalar olan bisey
koysana şu şike kanıtlarını biz de dinleyelim neymis tarlalar falan
link bişey at neymiş ne karıştırmış dinleyelim
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

17 Aralık'a inanıp, şikeye inanmamakta saçma. O zaman bu sistemin verdiği karar üzerinden hüküm yürütmek oldukça anlamsız...

İq duruma gore istenildigi gibi oynanabilen, einstein iken bir anda 5 rakamina kadar gerileyebilen bir sey bilmiyormusun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Örgüt tarafı komploydu ama?

Herkes azizin kopegi oldugu icin, butun tff medya falan orgute giriyo esasen.

Tarlayi suren, parayi tasiyan emanetcileri gectim "Evet efendim, tabi o hakemi atariz efendim" falan diyen dalyaraklari ne olarak tanimlayabilirsin ki baska?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Gangren said:

Tarlayi suren, parayi tasiyan emanetcileri gectim "Evet efendim, tabi o hakemi atariz efendim" falan diyen dalyaraklari ne olarak tanimlayabilirsin ki baska?

Davada konuşulan silahlı örgüttü ama yanlış hatırlamıyorsam.

Gerçi ülkenin Genelkurmay Başkanı'na silahlı örgüt lideri muamelesi yapan bir "adalet" sisteminden bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Gangren said:

Aziz'in köpeği demek.

Başkanıma sadakatle bağlı bir Fenerli olarak Aziz'in köpeği olarak adlandırılmayı şeref madalyası olarak kabul ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Futbol maci degil bu yenilince aglayip gulesin.

Bildigin hukukun katledilisine agliyoruz. Bence siz de aglayin, yarin size de lazim olur.

bu şike davası değil, suç örgütü davası
şikeyle ilgili cezaları uefa kesti zaten, tff de teğet geçti
bir tek trabzon kupam nerde diye ağlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

türk adaletinin en büyük savunucuları, şimdi savunmaz olmus arkadas. nerdesiniz lol

Ne yazık ki haklısın.
Klasik Türk insanı yaklaşımı işte. Biraz daha eğitimli olunması aynı tavrı sergilemelerine engel değil. senelerdir şikeciler aşağı,şikeciler yukarı. hala daha konuşuyorlar ya.
fenerbahçe bu işi sonuna kadar götürecektir,bu konuda da farkını gösterecektir. sağlam tazminat alacağına inanıyorum tff'den de,uefa'dan da.
Sosyal ağlarda paylaş

UEFA'dan da TFF'den de bir şey çıkmaz bana kalırsa. Olduğu yerde bırakılır. Kişiler aklanır, gerisine karışılmaz gibime geliyor. Gerçi zaten full kişiler üzerinden gidiyordu olay.

Zaten Aziz de aklanmayı bekliyordu. Bırakır belki böylelikle. Şike sürecinin başlangıcı BJK'nin kurtuluşuydu, sonu da FB'nin kurtuluşu olur sadfsda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...