Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Re: BBL 2015-2016

sefacaNBA

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

O.B. : "Amacım antrenöre tükürmek değildi. Ona geldiği için çok üzüldüm. Maçtan sonra yanına gidip özür dileyecektim, ama ulaşamadım"

"Bu kadar olay çıkarttık sindirdik 2 sayıyla anca yendiniz eq" diye yardımcı antrenöre tükürüyordu demek. Tükürmüyordu pardon ayran atıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Daçka'dan iyi hamle, çok iyi kadro kurduk dediler, baktılar olmadı, koça yöneldiler. Açıkcası, bence Fenerbahçe'nin de başarısındaki en büyük etken koçumuz Obradoviç, ondan önceki senelerde bizim de bir başarımız pek yok. Efes'ten de iyi bir atak bekliyorum, Lokomotif Kuban katılamıyor herhalde Eurolig'e bu sene mesela :D
Sosyal ağlarda paylaş

Öeeehhh , Blatt mı gelmiş Daçkaya , abi james bu takımın sahibi gm'i koçu oyun kurucusu pivotu herşeyi benim kafasında diye gönderdiler yerine ty geldi , bu herif normalde çok çok rahat nba takımı koçu olacak bir adam , ne kadar para verildi de geldi lan acaba. Çok müthiş koç kaptılar.

Bizimde gergin gitse , takım şahlanacak aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sene başarı yetmez , düzenli olmak lazım , bi de bütçe olayı çok sıkıntı ya , fener mesela o kadar finale kadar geldi hala zarardaymış , napsınlar abi komple ceplerinden mi ödesinler. Şu takımlara para akıtacak bir yöntemde bulunmalı.

1- Düzenli başarı
2- Finansal denge

Bunları halletmemiz lazım , fener birinciyi halletti gibi , 2 senedir yapıyor iyi işler , böyle giderse bir cepte. Fakat gs-fb ve diğer bütün takımlar önce finansal dengeyi sağlamalı , fiyat performansı göze alarak oyuncu almalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam takımı NBA finaline çıkarmıştı ve kovulduğunda da konferans lideriydi. Tamamen NBA dengeleri, ego savaşları vs. işte.

Yine de Avrupa'ya dönmesi bir yana Daçka'ya getirtmek cidden muazzam bir olay ya, kadro tamamen yenilecek ve transferler vs. ona bırakılacak deniyor. Ibrahim Kutluay salça olmazsa işlere cidden Daçka da sağlam bir takıma dönebilir.

Para ile aldıkları Euroleague davetiyesinin hakkını versinler bari de EL organizasyonun şerefsizliği bir nebze hafiflesin... Bu adamların EL de olması kadar büyük kalleşlik yoktu...
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Blatt niye kovulmustu ya CLE'den. Hani gidip Tyronn Lue'yu getirdiler basa.

Yetersiz mi gorduler dicem de. Apacinin dilinden apaci anlar kafasi mi.

Blatt sanırım NBA'in Avrupa basketbolu kökenli ilk koç denemesiydi. D'Antoni'leri falan demiyorum o adamlar zaten ABD'de yetişenler.

Avrupalı koçlarda temel sıkıntı fazla disiplin ve oyuncuya sert yapmaları. NBA oyuncuları bunu kaldırmaz, Lebron ve Irving hiç kaldırmaz. Tamamen bu yüzden. Obra mesela taktik olarak NBA'deki çoğu koçu döver ama o kadar bağırırsa dayak yer benchte birinden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...