Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Re: BBL 2015-2016

sefacaNBA

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

Zor ama yarın akşam yenersek tüm kalbimle inanıyorum ki centilmen F.Bahçe taraftarı nasıl basketbol izleniri önce G.Saray'ın çirkin taraftarına, ardın da tüm ulusa gösterecektir.

bütün sene eurolig maçlarında ve ilk 2 gs maçında gösterdik zaten. tek bir taşkınlık, tek bir kavga çıkmadı. siz bundan feyz alamadıysanız sizin sorununuz.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Zor ama yarın akşam yenersek tüm kalbimle inanıyorum ki centilmen F.Bahçe taraftarı nasıl basketbol izleniri önce G.Saray'ın çirkin taraftarına, ardın da tüm ulusa gösterecektir.

Öyle ortalığın içine edip edip karşılığında olgunluk beklemek olmuyor, onu siz yapacaktınız. Sakin giden seriyi kızıştıran sizsiniz, ceremesini çekersiniz. Bizim cahiller de doluşur yeni satış açılacağı için. Siz 2-2 olursa zaten çıkmazsınız, oblige falan, sorun çözülür :p

Videoyu göre göre "AA haberi ayrandı zaten" demek de, "Allah'ın varlığını kanıtla" diyen adama "ayetler var" demekle eşdeğer.

Şu dandik saniyelik tükürüğün bile videosu çıktı da, resmi sitede sözü geçen Dixon'ın küfür videosu hala çıkmadı. Yandaş NTV, yandaş TBF.
Sosyal ağlarda paylaş

Pantolonunu da indirip seni sevicem der dimi, ama görüntüsü şahidi olmaz hiç. Enteresan işler.

Yakışmaz tabii ama olacak. Biletler henüz satılmadığı için iş 5. maça kalırsa açıldığı anda binlerce futbol apaçisi birinci dakikadan abanıp biletleri bitirecek ve maça gelecek. Siz de sorumlusu St. Yıldırım diye kına yakar gezersiniz.

Plan belki de bunu sağlayıp sahada kazanılamayacak seriyi hükmen kazanmak veya Efes'e avantaj sağlamaktır, o kadarını bilemiyorum işkembeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya korkusundan rakip sahaya çıkmayacak takım serinin 3-3 olmasını mı bekler? Kaldı ki kaybedilen deplasman maçlarından ikisinde maç bizim elimizden gitmişken. Bizim şimdiki basiretsiz yönetim olsa falan neyse de, Ünal Aysal'ın o zamanki yaptığı şey karakter meselesi idi. T-shirt olayına ben de kılım her boka yapılmasının o ayrı, Kadıköy Panteri tshirt'üne bağladı iyice

Onun dışında; bizim bakkal Dursun ve ekürisinin açıklaması o kadar komik ki. Ha tükürmek ile ayran aynı şey değil. Tüm toplumlarda surata tükürmek aşağılayıcıdır ve büyük terbiyesizliktir. Ama yine de yapılan ne olursa olsun hayvanlık. Ama en kıl olduğum durum da Fenerbahçe taraftarının Obra'yı ilahlaştırıp ya sen Euroleague takımının büyük hocasına nasıl birşey atarsın demesi, Drogba'ya muz çekenler diyor bunu. İki takımın da tribünü hayvan dolu. Basketbol, Ülker Fenerbahçe'yi alana kadar basketbol gibiydi. Ondan sonra bazı şeyler tetiklendi, İstanbul büyükleri sermaye akıtmaya başladı; futbol taraftarı girdi salona
Sosyal ağlarda paylaş

İzledim videoyu da. Tükürük olduğunu o gelişinden anlıyorsanız helal olsun. Yani fırlatılan nesnenin içinden bir sıvı öyle gelmez mi ?

Madem tükürük tükürende maşallah iyi gırtlak varmış. Bir de kıvamlı bembeyaz tükürmüş. Profosyonel tükürükçü taa tribünlerden oraya okkalı yetiştirmiş. Ne diyeyim başka.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Ama en kıl olduğum durum da Fenerbahçe taraftarının Obra'yı ilahlaştırıp ya sen Euroleague takımının büyük hocasına nasıl birşey atarsın demesi, Drogba'ya muz çekenler diyor bunu.

Mide sorunu vardı o arkadaşın, yönetim ile çıkıp gayet anlattı adamlar yahu. Neyin muzundan, ırkçılığından bahsediyorsunuz.

F.Bahçe gibi F4'lerin takımı ırkçılık yapıp Drogba gibi bir ikona muz çekip üzerine Yönetim Kurulu üyeleri ile ekrana çıkıp kıvıracak kadar aciz ve hayvan bir camia değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli aynı yere dönmeniz başka cevap veremediğiniz anlamına geliyor. Bunu özeleştiriye en yaklaştığınız nokta olarak mı kabul etmeliyiz?

Zaten burada aklı başında Fenerbahçe'liler "ayran hareketinin muzdan farkı yoktur" diyip duruyor kaç sayfadır. Tek farkı birinin 3 sene önce, birinin dün yaşanması.

Bu iş 2008'den video koyarak, 2013'ten olayı ısıtıp ısıtıp zekice zannederek irdeleyerek çözülmez. Burada kültürlü geçinen kitleler olarak bile şu seviyede birbirimizi yiyorsak oradaki hayvanoğluhayvan futbol holiganından kültürlü davranış beklemek zaten anlamsız. Kim kimi dövecek diye izler dururuz işte, hükümete de gün doğar, bir Passolig de baskete patlatırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Obradoviç tükürük demiş valla.

http://www.hurriyet.com.tr/obradovice-sorduk-tukurduler-dedi-40110957

Obradovic dışarı çıktı. Kendisinin yanına koşup sordum. Basketbol Operasyonları Sorumlusu Defne Patır bizzat tercüme etti. Hoca çok sinirli bir halde yanağını göstererek "Evet, evet, evet tükürdüler" açıklamasında bulundu.'
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...