Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

abi oyunu en oynanmaz yapabilecek sey hosting sistemi. Butceleri olmadigindan dedicated server sistemi kurmamislar. Full release de bu olur mu bilmiyorum, belki de beta oldugundan dolayi boyle diyecegim ama oyunu adam gibi test etmek istiyorsan dedicated server sisteminde test etmen lazim.

Suan ki sistem COD MW2 sistemi gibi. En iyi baglantiya sahip oyuncu oyunu host ediyor. Eger bu oyuncu oyundan cikarsa host bir sonraki uygun oyuncuya geciyor. Bu surec icerisinde oyun duruyor ve 10sn geriye gidiyor sikinti yasatmamak icin.

Eger sistem boyleyse competitive ve kalici bir oyun olmasi imkansiz gibi. Tipik bir Ubisoft launch gorebiliriz. Ayrica Rainbow6 Siege ve Division'dan biliyoruz ki Ubisoft bug ve hack konularinda inanilmaz yavas ilerliyor. Oyun satmadan ve buyumeden yatirim yap(a)miyorlar.

Rainbow 6 Siege neredeyse 1.5 yil sonra adam oldu ve suan ilk doneminden daha fazla oynaniyor.

Division launch sonrasindaki sorunlari gidermesine ragmen hala bir buyuk facia ornegi. Herkes birakti oyunu ve duzenlemelere ragmen donmediler.
Sosyal ağlarda paylaş

end game'den ote, acik acik hile yapanlara ve oyundaki buglari abuse ederek dupe ve para kasanlara karsi hic bir sey yapmadilar. Oyundaki herkes bu glitch-bug'larla o kadar kazancli cikti ki, oynamanin anlami kalmadi.

oyunu daha da farm heavy yaptilar ve exploit yapanlar muthis karli cikarak hala oyunu oynamaya devam ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

https://scars.forhonorgame.com/en-GB/index.html

bu siteden close beta code veriyorlarmış

said:

Instructions:

0) You will need a uPlay account
1) Go to the site, enter your age
2) Choose a hero
3) On the left there are dots, you will be at the top, you need to get to the bottom. You can do this by clicking or scrolling down.
4) It will zoom onto your weapon, continue scrolling down (takes a while, it will eventually start to zoom back out)
5) Eventually you'll be allowed to 'Create Your Weapon', which takes you to a new site
6) Customise and then validate your weapon. You will now be presented with a beta code
7) Click "Redeem", or go here: http://forhonor.ubisoft.com/game/en-GB/beta-redeem/ to redeem your code

direk su sayfadan alınabiliyor kod ugrasmadan.

https://scars.forhonorgame.com/en-GB/custom.html
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

beta code aldım sitede aktive ettim ama oyunu göremiyorum uplay'de. farklı bişi daha mı yapmam lazım ya

oyunu uplay'de aktive ettiğin gibi davar gibi yazıyor la karşında "tamam hacı eklendi, beta başlarken nasıl gireceğine dair direktifleri yollayacaz sana" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

mokoko said:

beta code aldım sitede aktive ettim ama oyunu göremiyorum uplay'de. farklı bişi daha mı yapmam lazım ya

oyunu uplay'de aktive ettiğin gibi davar gibi yazıyor la karşında "tamam hacı eklendi, beta başlarken nasıl gireceğine dair direktifleri yollayacaz sana" diye.

If you selected PC, the Closed Beta will automatically be added to your Ubisoft Account. You should be able to find it in the Games tab in Uplay PC and download and start it from there.

faq da böyle yazıyo lakin uplay app inde gözükmüyo bende de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...