Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

Esh said:
Hani burda vikinglerin samuray kesmesi irkcilik tetiklemez de eyyubilerin hristiyan kesmesi ya da tersi sikinti yaratir.

lan hergün insurgency'de amerikan askerlerine kuffar diye diye tekbirler getirerek mermi yağdırıyoruz bişey olmuyor. aynısı olur.

indie modla triple a bir mi lan.

insurgencyde isid sunucusu da acarsin istersen kimse bisi demez.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

Ya beyler gülüyorsunuz da bir döneme Türk çağı dendiğinden bir habersiniz sanırım? Lehlerin ve Rusların ordu yapılanmasını kimleri örnek alarak kurduğunu, üniformalardan silahlara kadar kopyalandığından falan? Yatağan deyip geçmeyin, bizim kılıca göre herifler zırh geliştirdikçe biz kılıcın sırtını eğimini değiştirmişiz, zırhlarını her yüzyılda değiştirmelerine rağmen yine yarabilmişiz. Gülünecek bir şey yok. Haklı bir veryansın, haklı bir çığlıktır benimkisi.

Bakın şövalyeyi anlarım, ama vikingler ve samuraylar şişirilmiş balonlardır, popüler kültür ikonlarıdır.

Sarazen diyorum bakın SARAZEN!!! İber'den tut Delhi'ye, Timbuktu'dan tut Volga'ya kadar devasa bir alanı içine alır sarazen, muvahhid. Şövalye sınıfının müdaili. Yeniçeri/sipahi yazmamın sebebi de europe universalis 4 argümanımdır, elin İsveçlisi kabul etmiş biz size burada anlatamıyoruz, üste yazdıklarımı tekrarlamak istemiyorum.

Hadi zorlasak Vikingler dolaştılar, işte oraya buraya sardılar, bölgelerinden çıktılar, Doğu Roma'da özel ordu mensubu olacak cesareti gösterdiler. Ok tamam idrak edilebilir.

Len samuraylar ne yaptı? Dünya balon listesi yapılsa samuraylar ilk 5'te net.

Türklerin ve Arapların bir dönem ne kadar güçlü olduklarının bir önemi yok. Burada bütün mesele hangi savaşçıların daha popüler olduğu. Yeniçeriler biliniyor ama şövalye - samuray - viking üçlüsü kadar popüler değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bu oyunun olayı gir pew pew yap çık. overwatch'un derinliği, competitive edge'ı olmayanı işte.

sen baya geçmişte kaldın bıngıl, releasede kalmışın hatta, xunn bile kabul etti postlarında comp momp degil, cod 16 tier bi oyun kendisi.

for honorıda alan yoktur bence :d beta diye iteliycez işte 2gün.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

bingildak said:

bu oyunun olayı gir pew pew yap çık. overwatch'un derinliği, competitive edge'ı olmayanı işte.

sen baya geçmişte kaldın bıngıl, releasede kalmışın hatta, xunn bile kabul etti postlarında comp momp degil, cod 16 tier bi oyun kendisi.

for honorıda alan yoktur bence :d beta diye iteliycez işte 2gün.

her hero ile farklı bir deneyim alıp, takıma/duruma göre fark yaratabiliyor muyum? evet

oynarken götümden ter atıp, izlerken zevk alıyor muyum? evet

benim için yeterince derin ve competitive
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet esh, dediğin nedenden büyük ihtimalle eklenmez özellikle şu yıllarda. ufak ihtimal dlc olabilir tabii ama sanmam pek.

division konusunda bıngıldak haklı, 2 gün önce girdim hala iyi oyun solo olarak bile. en ucuz new york seyahati hiç olmasa. :)

DLC content belli, ustune bir sey yapmazlar:
DLC'ler ucretsiz olucak.

Ubi baya planli yapiyor bu isleri, o yuzden uzerine konusmaniz bile sacma...

Sosyal ağlarda paylaş

Derinlik dediğin şey içine dalabileceğin, daldığında farklı noktalardan farklı şeyler çıkabileceğin bir durumu işaret ediyor. "Overwatch derin" diyorsan Mortal Kombat da derin, her karakterde farklı oynanışla farklı bir deneyim sunuyor.

Overwatch da Battlefield de Dota da For Honor da iki oyun atayım akşam oyunları. Multiplayer focuslu oyunda "derinlik" olmaz.
Motton budur:

https://pbs.twimg.com/media/BzmffwXCMAAthug.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

nnasıl gameplay tek seviyede olmuyorsa derinlikte tek seviyede olmak zorunda değil bana göre. alternatif yaklaşımlar, içeriğin farklı olması falan bazı genrelerde derinlik olabilir ama her genrede aynı anlama gelmek zorunda değil. oyun repetitiveliği eğlenceli bir şekilde kırıp da kullanıcıyı sıkmadan bir deneyim sunuyorsa benim için yeterince derinliğe sahiptir. overwatch'da mesela sürekli farklı herolarla farklı senaryolarda farklı deneyimler yaşayabiliyorsun. 3 hero olsa, herkes 3 heroyla oynasa o hissiyatı yaşayamazsın. belki daha adil ve dengelemesi kolay olurdu ama bot değilsen sıkılırdın. için bayardı. tekrar tekrar aynı mapı oynamak içinden gelmezdi.

fps ile rpg oyun arasında derinlik ararken aynı kıstaslarla aramak baya gerçek dışı. zaten sende "derinlik" olmaz demişsin. baya komik olmuş bana göre. niye olmasın olur bal gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...