Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horizon: Zero Dawn

knox

Öne çıkan mesajlar

DÜn gece başladım çok iyi. Hard da başlamışım, daha ilk yaratıklarda patates oldum bir kaç defa. Normal e döndüm iyi şu an.

Oyunun atmosferi, crafting, RPG sistemi gayet güzel. Helal Guerrilla games e. Benim oyun sürem uzun olacak devamlı, dal-çiçek, fox-boar avlıyorum adsddfas.

Tek sıkıntı tabanvay sistemi.
Sosyal ağlarda paylaş

sınırsız fast travel'a girme derim ben. hem haritanın her yerindeki görsellik çok iyi hem de etrafta çok fazla toplanacak ıncık cıncık ve keşfedilecek mekan var. fast travel ile büyüsü kaçar oyunun bence. mesafeler aşırı uzak değil genelde oyunda görevleri sırasıyla yapıyorsan ama illaki daha hızlı ilerlemek istiyorum diyorsan ilerde alacağın bir skill ile makinaların bazılarına binebilir hale geliyorsun. onu yaparsın sürekli :D

ben sevmedim ama mount kullanımını oyunda o yüzden genelde tabanvayla ilerledim.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Deathbringer

Kapalı bir alanda Deathbringer ile kapıştığım boss fightta kendimi öldürecektim az daha geçemeseydim. Bence oyundaki en zor boss fight bölümüydü.

Bir de finalinde ravager ve robot timsahın olduğu cauldronda da baya bir rage gelmişti.

fire arrow spamlıyorsun, overheat olunca çeşitli vulnerable partları ortaya çıkıyor, oralara en yüksek dmg okundan 2li 3lü demetler (açtın umarım) atıyorsun. çabuk düşüyor böyle

ben de toprağı kazanların corrupted zonunda kafa atıyordum duvara sinirden, sonra kolayı buldum
Sosyal ağlarda paylaş

Onlar kolay saklanıp vuruyorum. Öbüründe saklanacak yer yok. Saklandığın yerleri roket atıp yok ediyor. Çok fenaydı çok. Stormbird bile bu kadar zorlamamıştı. Çelik halatla hareketsiz bırakarak öldürmüştüm. Deathbringerda bu olay yok. Vurkaç yaparken illa ya roket patlamasının etkisiyle damage yedim ya da makineli salvosu attığında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Ben beğenmedim bu oyunu. Overrated diyebilirim rahatlikla. Belki exc. Olmasa bu kadar beklentim olmazdı ama bi gow bi uncharted değil.

Ac origins den aldigim keyfi vermedi. Main sotry bitecek. Bitse de gitsek kivaminda oynuyorum. Belki hikaye güzel bitiyordur ama grafik ve gameplay olarak tatmin etmedi. Bi kere azıcık yüksek bir yere tirmanamiyosun ziplayamiyorsun. Gerdi beni o mevzu.hatta izin verilen yerler disinda tirmanamiosun diyelim direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

grafiklerde hdr yüzünden midir bilmiyorum, bir saçmalama var. bir yere giriyorsun ortalık saçma sapan turuncu oluyor (özellikle oyunun sonunda GAIA prime'ın oralarda çok fazla olmuştu). her yere tutunamamak problem evet, bir de component bazlı vurman gerekiyor ya, o yüzden çok konsol oyunu olmamış sanki.

ha hikayesi mükemmel evet, en son konunun benim için açık kalan noktalarını açtım youtubedan izledim. DLC indirime girsin alayım da bir de öyle bitireyim. New Game+ yaptım nitekim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...