Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horizon: Zero Dawn

knox

Öne çıkan mesajlar

DareJedi said:

Last Guardian dan ziyade Horizon oyna çok daha dolu ve keyifli bir oyun.

Ben indirim sayfasını açtığımda hep Purchased yazıyor olduğu gibi kapatıyorum. 374 oyunum varmış...

last guardian'a başladım belli ki yavaş ilerleyecek. biraz oynayıp horizon'a geçtim. ikisini bi arada oynicam. yalnız ne görsellik var oyunda ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bu akşam bitiriyorum horizon'ın normal hikayesini. dlc'yide aldım indirimdeyken. inanılmaz iyiymiş oyun. hikaye falan ztn çok iyi ama her anından bu kadar zevk aldığım çok az oyun olmuştur.

oynamayan varsa mutlaka oynasın. sırf ana hikayeyi bitirseniz bile olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
27-28 mi ne oldum. hala çok başlarında gibiyim hikayenin ya

kuru nokta kalmayıncaya kadar side quest yapıyorum resmen sdsf

oyunu saatlerce övsem az kalır, her pack farklı heyecan yaşatıyor bana. nasıl yaklaşsam önce hangisini alsam falan diye.

annskm stalker yapıp korkuyorum topukluyorum falan. yeni yeni mapı açıyorum yeni mechler çok etkileyici duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi emin ol daha çok başındasın. bende oyunu full side questleri yaparak oynadım. ileride dahada güzelleşiyor emin ol. fightlar falan uzuyor, daha büyük packler gelmeye başlıyor. sende karakteri kastığın için biraz daha cesaretli olmaya başlayıp "döverim lan ben bunları diye" girebilmeye başlıyosun packlerin arasına. şimdi dlc'ye başlayacağım bende. hypehypehypehype
Sosyal ağlarda paylaş

dün en son uykum geldi çıkcam baktım thunderjaw var.

20 tane flame arrow yolladım, biraz frezee biraz shock nade attım %60 cana indirdim uçurumun kenarından atlayıp oyunu kapatıp yattım sdsafsafsa

side questlerdeki hikayeler bile çok özenle hazırlanmış ya.

çalıntı kılıç diye çıkıyorsun yola, nereden nereye geliyor hikaye. çok başarılı.

main queste 13-14 lvl fark attım..

bu arada başta yeterince wildlife farm yapmadığım için pişman oldum. pot sıkıntısı çekiyorum.

şimdi her gördüğüm yerde hayvan kesiyorum.
net en önemli kaynak da wire.. çok sıkıntısını çekiyorum.

atmosfer inanılmaz içine çekiyor, hala tv almadım pc monitöründe piç ediyorum oyunu. tv alınca 1 daha oynarım kesin
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu gow gibi zannettim ben dmc gibi fln, ki en iyi oynadigim turdur genelde
Aldim hard a az challange olsun diye
Megersem aimli oyunmus :) tutoriali gecemedim, normal e getirdim yine gecemedim ilk hayvani sdf

Elime agri girdi gamepad ile aim yapicam diye, bi yastan sonra ogrenilmiyor galiba bu meret
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

complete edition al derim dlc'de çok iyi gözüküyor çünkü.

@apple quest lvl'a takılma çok fazla. ben baya bi fark atmıştım sonlara doğru.

takıldığım için değil ya, oyunun dünyasına o kadar dalıp side questleri yapmaktan maini oynayamadığımı anlatmak için dedim :D

en son skyrim de bunu yapmıştım. greybeardlara giderken hayvan gibi güçlüydüm falan sdsaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...