Jump to content
di

Game of Thrones (2011) - HBO

Öne çıkan mesajlar

§ 16 Ağu 2017, 12:19
GONDARCENGIZ said:

6. bölüm izlemediysen açma

şimdi bu dragon buzmu üflicek? nası olcak abi o iş benim kafam almıyo, nefes alamıyo malum ölü, nefes yerine su yükleyip hayvana buzmu üfleticekler acaba fdsfs

7. bölümüde leakleseler bari 2 hafta beklenmez şimdi

abi şunun cgilısını yapacaklar herhalde http://4vector.com/i/free-vector-blue-flame-vector_002029_blue_flame_vector_4.jpg sfd

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 12:37
leaklenen bolumler efsane oluyor cidden, finalde leaklenir umarim. 2 hafta beklenmez simdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 12:41
ya izleyen biri soylese ya, bölüm tam mı eksik mi (4dk) ona göre izleyecem meraktan cıldırmak istemiyorum skdsa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 12:43
olacak şeyler ayrı bir video ile leaklenmişti zaten 27 temmuzda

eksikse açıp ordan bakarsın

link isteyen olursa ö.m atsın

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 12:44
kozalak said:

ya izleyen biri soylese ya, bölüm tam mı eksik mi (4dk) ona göre izleyecem meraktan cıldırmak istemiyorum skdsa

tam bolum, hd bulursan izle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 12:52
GONDARCENGIZ said:

6. bölüm izlemediysen açma

şimdi bu dragon buzmu üflicek? nası olcak abi o iş benim kafam almıyo, nefes alamıyo malum ölü, nefes yerine su yükleyip hayvana buzmu üfleticekler acaba fdsfs

[video]https://youtu.be/BCr7y4SLhck?t=2m36s?feature=oembed" width="459">

O ejder kings landing e gidip sehirdeki herkesi undead yapacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:13
Ofiste arkadaş 6. bölümü 720p seyrediyodu valla, fellowship karda yürüyo falan. Koşa koşa odadan çıktım spo yemeyeyim diye. Son bölüm de çıkarsa beraber izlerim, yoksa 6yı şimdi izlesem, 7ye 10 günden fazla olacak, beklenmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:13
1 sene beklediniz 1 sene
10 gün mü koyuyor şimdi : )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:15
Ben 6 senedir kitabı bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:18
kitabı bitireli 2 sene oldu helak oldum beklemekten.

unuttum da zaten tekrar başlanır yeni kitap gelince.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:29
Llama said:

1 sene beklediniz 1 sene
10 gün mü koyuyor şimdi : )

O da doğru da olsun. Bekleyelim. Kaldı iki bölüm zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:35
Komutan said:

Ben 6 senedir kitabı bekliyorum.

Seri tamamlanmadı diye kitaplara hiç başlayasım gelmiyor ki okumak istediğim bir seri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:36
^aha ben de böyleyim. dizi bittikten sonra okurum diye başlamadım hiç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:38
https://www.youtube.com/watch?v=THQBEUi6DoY

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:38
k1nJo said:

^aha ben de böyleyim. dizi bittikten sonra okurum diye başlamadım hiç.

hayat o kadar uzun değil ya

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:39

ep6

gerçekten neden üzerinde bütün öldürmeye çalıştığın insanların oturduğu ejderha yerine, 400 metre uzaktan uçarak gelen ejderhayı vurmaya çalışırsın ki?

night king de cahilmiş arkadaş. hayır bir de yerde oturan ejderha diğerlerine göre bayağı bir büyük boyutta yani. acaba mızrak delmez diye mi düşündü diyeceğim de mantıklı bir açıklama getiremiyorum şu olaya. sırf viserion ölsün diye uğraşıldıysa (drogo viserys vs'si için.) kızı bindirseydiniz viserion'a o otursaydı falan ne bileyim.

garip ya vallahi bir şey diyemiyorum. leak'i sanki kendi fikriymişcesine teori diye sallayan arkadaşlara da uzun zamandır götümle gülüyordum, şimdi herkes anlamıştır herhalde soytarıları sdfhg.

hbo arıtk yedinci bölümü de sızdırırsa çok sevinicem. bitsin gitsin bu çile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:43
Indirenlerden biri banada link atabilir mi aksam eve gidince indirip izlerim bende.

Haditerazinize kurban

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:51
mascio said:

ep6

gerçekten neden üzerinde bütün öldürmeye çalıştığın insanların oturduğu ejderha yerine, 400 metre uzaktan uçarak gelen ejderhayı vurmaya çalışırsın ki?

night king de cahilmiş arkadaş. hayır bir de yerde oturan ejderha diğerlerine göre bayağı bir büyük boyutta yani. acaba mızrak delmez diye mi düşündü diyeceğim de mantıklı bir açıklama getiremiyorum şu olaya. sırf viserion ölsün diye uğraşıldıysa (drogo viserys vs'si için.) kızı bindirseydiniz viserion'a o otursaydı falan ne bileyim.

garip ya vallahi bir şey diyemiyorum. leak'i sanki kendi fikriymişcesine teori diye sallayan arkadaşlara da uzun zamandır götümle gülüyordum, şimdi herkes anlamıştır herhalde soytarıları sdfhg.

hbo arıtk yedinci bölümü de sızdırırsa çok sevinicem. bitsin gitsin bu çile.

night king

abi evt, hareket halinde olan hedefi kucuk hedefi vuruyor asdfad. zoru severim mi demek istiyor nedir?

Bir de neden ilk basta night king'e saldirmadilar anlamadim, savas biterdi direk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 13:52
Belli basli torrent sitelerinde var cok kasmaya gerek yok. Birde HD sizdirmislar, kalite-ses yerinde.

Ep6 - Leak - Spo

Bu bolumde hep beklenenler oldu.
Ice Dragon, Dany-Jon romantizmi (ulan halan o senin), zaten karda yuruyen ekip fellowship of the ring. Iyice LOTR a bagladi dizi.

Bolumun en boktan kismi Arya-Sansa muhabbetleri. Arya'da insaniyet oldugunu biliyoruz ama niye psikopat katil dialoglari izledik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 14:13

s6e6

13 dk izledim ve aryanın sansayı köşeye sıkıştırması mutlu etti. şu "proud" lady tavırları baymıştı karakterlerin. zaten cersei - daenerys var bir de sansa çekilmiyor aynı saçma karakterde. derinliği falan da yok. plot tarafından "güdülmekten" başka bir işe yaramıyor.

arya, öte yandan, gerçek bir stark. önceki bölümlerdeki saçını hatırlamıyorum da bu bölümdeki bütün detayıyla eddard stark saçı. hareketleri bile eddardvari MUH HONUR MUH DIGNITUR sürekliliğinde. legal varis olması (piç değil john gibi) ve yanlış hatırlamıyorsam bir kaç sezon önce tecavüzcüsünü iğnelemiş olması da puan katıyor tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 14:15
twitter da 6. bölümden spoiler gördüm kendimi intihar edecem ABV

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 14:16
Vicissitude said:

s6e7

13 dk izledim ve aryanın sansayı köşeye sıkıştırması mutlu etti. şu "proud" lady tavırları baymıştı karakterlerin. zaten cersei - daenerys var bir de sansa çekilmiyor aynı saçma karakterde. derinliği falan da yok. plot tarafından "güdülmekten" başka bir işe yaramıyor.

arya, öte yandan, gerçek bir stark. önceki bölümlerdeki saçını hatırlamıyorum da bu bölümdeki bütün detayıyla eddard stark saçı. hareketleri bile eddardvari MUH HONUR MUH DIGNITUR sürekliliğinde. legal varis olması (piç değil john gibi) ve yanlış hatırlamıyorsam bir kaç sezon önce tecavüzcüsünü iğnelemiş olması da puan katıyor tabii.

Kardeş jon piç değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 14:19

john

gayrimeşru targaryen tecavüz sonucu = piç + habsburg genetiği

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 14:23
07 spoiler koymayin abi, senaryo leaklerini yazmayin bari suraya

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ağu 2017, 14:27
06 leaked dükkanlarda :S :D

çok iyi bölüm, leak izlemeyin dememe izin verin.

o7

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...