Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

elesso said:

abi hep rob starkın mallıkları toparlanıyor hala

devle ilgili sövmeye gelmiştim, yeterince sövülmüş. adamın eline ver ağacı sana koridor açsın yani... ziyan ettiler soyunun sonuncusunu :) kalenin kapısını kırdın ne diye koşuyon hala çekil kenarda dinlen.

little finger kuzeyi yönetir yönetmesinede kuzeyde bu savaş sonunda adam kalmamış oluyor. jonda kalanlar vahşilerle karışık maksimum 1500 falan.
karlstarklar falan yalan oldu... şu an kuzeyin erzurumdan farkı kalmadı.

khalesi çok sağlam gidiyor şu an. onun antisi kim olacak acaba merak ediyorum...

finalde önemli karaterlerden biri daha ölecek ama kim :)

Khalesinin antisi Jon Snow olacak. Ice and Fire savaşı.

Serinin adı a song of ice and fire. Dany rhaegarı house of undyimgde bir kadınla birlikte arp çalarken görüyor. A song of ice and fire jonun hikayesi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ben beğendim bölümü

savaş çok iyi giderken o "ay son anda kurtuldular" klişesi geldi yine orda sağlam cringe yedim

ama onun dışında atmosfer filan gayet iyiydi, baya gerçek savaş hissiyatı verdi bana.

jon snow ile kaka umber tam düele tutuşmak üzereyken jon'un kendi kaçmaya çalışan askerlerinin altında kalması falan mesela baya gerçekçilik katmış. epic olsun diye saçmasapan romantize etmemişler sevdim.

ceset yığınları filan da hakkaten binlerce kişinin birbirini kestiği izlenimi vermiş, güzeldi. figüranlar falan filan baya uğraşmışlar, az önce açtım bi daha izledim de helal olsun dedim yani

10v10 blackwater savaşından beri baya yol katetmişler sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Valla jon ve starklar yardim isteyecek gibi duruyo daenerysten whitewalkerlara karsi.

Orada da cuksuzle yara yi gorup noluyo lan diyecekler falan.

Jon da aslinda fire oldugu icin iki fire yan yana gelecek, onumuzdeki sezon da dizi biter

Fire değil ya bastard, sahnenin birinde lambayı tutup cayır cayır yanmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

huun said:

ned stark

senin soyunu sopunu ben ... bu kadar andavalı bir nesilde nasıl çıkarabildin genetiğini şey ettiğim

bu diziyi çekebilecek imkanların bu andaval senaristlerin elinde harcanması dramın ta kendisi değilse nedir sorarım size

onun bütün harcı rob'a gitmiş. gerisi analarıan cekmiş hepç anca dingil dingil etrafta kostursunlar

Baş dingil Rob yalnız, onu napacaz? Bi köylü kızı uğruna davayı sattı tüm kuzeyi bitirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...