Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Herkes yazmış zaten, alelade bir dizi bölümü gibiydi cidden.

arya

Yani hareketlerine mimiklerine anlam veremedim. Bir acılar içinde kıvranıyor sanırsın öldü ölecek, bir kalkmış 4 nala koşuyor... Bir zar zor yürüyor elini kaldıramıyor, bir tek harekette kılıçla mumu söndürüp vs alıyor falan. Faceless Arc'ı bu kadar ile kapatılacaktı ise cidden yazık o harcanan potansiyele.

Brienne Blackfish falan söylenecek çok şey var da, neyse diyorum...

önceki bölüm Sansa'nın yazdığı mektup

Brienne'nin getirdiği miymiş yani şimdi, Beylişe birşey yazmamış mı oldu? Yoksa o farklı bir mektup muydu?

Meereen

Ne oldu ne bitti masterler neden öyle saldırdı cacık anlamadım açıkçası. Yara'nın gemilerinin kuşatmaya dahil olacağı kaçınılmaz kanımca çünkü cidden 2-3 bölümdür barizi gösterir oldu dizi bize.
Prinsisimizin bir kaç gemi yakarak giriş yapmasını isterdik elbet.

Cersei

Emaleth'in Tommen ayak yapıyor teorisi gümledi gibi ama Cersei'yi hala çok sakin görüyorum bu olan bitene karşı. Hala bir umut bir şeyler çıkarabilir gibi geliyor veya direkt "kuşlardan" aldıkları o çok çok önemli bilgi etrafında şekillenecek olaylar. Cersei'de öyle bir kaç bölümdür laf olsun diye out of charater takılıyor olacak. Bu bölümden sonra beklerim her şeyi ben bu karakterlerden.

the mountain

Bölümün tek iyi yanı oldu dincilerden birini ezişi. Salak salak atıp tutuyorlar sadece cidden bir bok yiyebilecekleri yok. Gönül isterdi ki alayını ezsin ama neyse bu da kafi.

Hound bir tek benim mi zerre umrumda değil artık ya? Keşke ölseydi de screen time yemeseydi boş boş.
Sosyal ağlarda paylaş

arya

O kadar kan izi ile tuzağa çekiyor diye düşündüm. Başkasına yönlendirip orada kestirir diye ama o kadar kasmamışlar.

BWB Hound

Ayyaş rahip ve gazi savaçı biraz tebessüm ettirdi. Houndun yolu belli oldu. Clegencebowl a var daha demekki.

Lanister

Niye trial by combatı kaldırdı bu cücükler. Cercei sezon sonunda ölecek galiba.

blackfish / brienne

brienne in jamie ile konuşması dışında çok boştu, gereksizdi. Bromm sevildiği için az da olsa göstermişler yoksa o da çok boştu.

bölüm itibari ile gereksiz ve boş bir bölümdü. Açık ara en kötü bölüm olmuş olabilir şimdiye kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

son bölüm hk

Blackfishin ölmeme ihtimali olabilir mi acaba ? Kaçmış ve lannister askerleri yalan söylemiş de olabilir giibime geldi. Ejderha büyük ihtimalle gemileri yakmaya gidiyor. Kitaplardaki Aegonu acaba bu sezon görebilirmiyiz. Çünkü o önemli bir nokta olay döngüsünde . Onun dışında Arya sıkıcı idi. Esas bomba önümüzdeki hafta.

Sosyal ağlarda paylaş

Hadi geçen bölüm setup bölümüydü de bu neydi abi? 24 bölümlük sıradan sezon dizisi bölümü kıvamında, tahmin edilebilir ve kötü sahneler olan bir bölümdü.

Brienne ve Jaime sahnesi ve Mountain sahnesi keyif verdi sadece, gerisi kötüydü. Özellikle Arya sahnesi rezaletti. Kız aktörü öldürdükten sonra niye "erkek" yüzüyle kalmadı? Direkt temizlerdi Arya'yı? Aksiyon kasıcaz diye koşturdular sokak sokak, anlamsız bir "build-up" yapıp sonunda dövüş göstermediler. Çok daha temiz çekilirdi o sahne. Yani yönetmen kötü. Anlamsız cool plan çıkarma çabaları falan...

6. sezon hızlı ve iyi başladı ama sonra yine yavaşladı. Bir de çok pozitif ilerliyor dizi. Bunu kıracak karanlık bir olay olacaktır, olmazsa GOT olmaz bu dizi çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...