Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

serceparmagin amacini biliorz kral olmak, vadiyi bos bir heves icin riske atmayacaktir.

simdi winterfell starklarin olsa ne olacak? olayi uzatmadan kapatacaklardir ki serceparmagin isine gelmez. o herif kaos olsun millet kapissin oda ordan burdan prim yapsin istiyor.
robun jonun olcegini dusunmuorm ama bu sezon sansa GG. Bi sekilde bunlar savasip geberirken walkerlar gelip gebertecek bunlari.iste robb con ordan yirtacak falan.

cunku lannisterlar freylerin orada, gidip ramseye destek verebilirler.

fistan editi
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

said:
arya:
tyler durden teorisine pabuç bırakıyorum sanırım, zira waif plotunda "olmayan" bir şeyler var, o karı faceless gibi hareket etmiyo, aşırı duygusal. arya o kadar eğitime boş bulunamaz, bulunuyor. ya son bölümdeki arya aslında jaqen ve waif'i test ediyor, ya waif aslında yok ve arya'nın alteregosu, ya hepsi birden rerörerö... bişey var orda, tam şeyedemedim. bişey olduğu %100, tyler durden %30, her halükarda ilk ölümde faceless'ın işin peşini bırakacağı %100.

Waif ölür arya yoluna devam eder, jaqen waifin arkasından yeterince iyi değildi duygularına esir oldu falan der hatta bunu diyip waif kimliğine bürünür falan fistan. Gerçek waif aka kitap waifi böyle out of character değil, dizide dramatize etmişler aryanın nemesisi olsun diye.

trailer da bi acayip

Aryanın kılığı/saçı farklı ve hiç yaralı gibi hareket etmiyo :/
Haftalar geçmediyse eacayip diil mi?

Ayrıca

oğul umber

Sahnesini bi daha seyrettim, north remembers betimi artırmak istiyorum.
Adam diz çökmedi, yemin etmedi, çünkü kuzeyli. Geçen bölüm tormundcuumun dediğini hatırlayın: "Biz kuzeyliler basit insanlarız. Bişey yapıcaz dedik mi yaparız." Umber kuzeyli ve sadakat yemini etse ihanet edemeyecekti, dönek liberal olduğu için diil kuzeyli geleneksel olduğu için diz çökmedi derim. Ayrıca direwolf kafası o boyutta olamaz, yiyolar bunlar remziyi...
Go umbers go.

Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

trailer da bi acayip

Aryanın kılığı/saçı farklı ve hiç yaralı gibi hareket etmiyo :/
Haftalar geçmediyse eacayip diil mi?

Arya'nın aslında yaralanmadığı, kendini bile bile kan dolu bir keseden bıçaklattığına dair teoriler de var.

Karşı tarafın tam nereden bıçaklayacağını öngörmesi gerektiği için bana saçma geliyor ama senaryo icabı yapılmayacak bir şey de değil.

Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:

6x07 2 soru

lyanna mormont sansa'ya neden sandra diyor? kimsenin dikkatini çekmemiş.

faceless man yaşayan kişilerin yüzünü çalabiliyor mu? jaqen arya'nın yüzünü aldı teorisini benimseyemedim bu yüzden. yanlış biliyor olabilirim, gerçi yarın görürüz.

ya sansa'ya laf sokmaca "sen kimsin ki sandra mı sansa mı çok da fifi" falan gibisinden, ya da aktris hatası ve gözlerden kaçtı

öbür konuda ise dizide hiç dediğin gibi bir şey hatırlamıyorum. kitapta varsa bilemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

tamamda adamin niyeti kuzey degil ki butun westeros

aslinda kuzeyi birbirine kirdirip khaleesiye yamanmak isteyebilir, onun kocasi olmasi duurumunda harbi kral olur heh.

rob demisim parton con iste,dirien

bütün westerosu nası alıyo baelish? adamın tahta en ufak claimi yok.ne tyrelller ne lannisterlar ne marteller ne herhangi bi minorun littlefingerın krallığını desteklemesi imkansız kendileri varken.

littlefinger şuan riverlands ın lordu,vale of arrynnin regentı,kuzeyi alıp sansayla evlenirsede northun lordu olucak.ordan nolur belli olmaz ama şu safhada sansa ile evlenip kuzeyi ele geçirmek 3 tane bölgenin kontrolünü eline alması demek.

ayrıca bu 3 ev ile bi geçmişi var adamın.muhtemelen baelishin istediğide westerostaki en güçlü adam olmak.7 krallıktan 3ünü kontrol etmekte bunu sağlar zaten.kralın iplerini çeken adam olmayı tercih eder bence kral olmaktansa.
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:

6x07 2 soru

lyanna mormont sansa'ya neden sandra diyor? kimsenin dikkatini çekmemiş.

faceless man yaşayan kişilerin yüzünü çalabiliyor mu? jaqen arya'nın yüzünü aldı teorisini benimseyemedim bu yüzden. yanlış biliyor olabilirim, gerçi yarın görürüz.

arya kör olmadan önce jaqen zehri içip öldüğünde arya seri seri yüzleri çıkarıyordu en son kendi yüzü vardı. büyük ihtimal ölmedende yüz değiştirebiliyor.
sahne de bu
https://www.youtube.com/watch?v=ljFljgf2USk

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...