Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls 3 !?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Hayatımda ilk kez PvP'de yetemiyorum sdlfj. Gerçi daha 10 15 invade falan yaptım taş çatlasa ama çok acıklı durumum.

Parry'liyorum adamı ama riposte animasyonu çıkmıyor; sonra adam ağzıma yüzüme vuruyor sldkfj, her fight aynı. Nerede yanlış yapıyorum neden olmuyor anlamadım. Çok acıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun resmen kolaylaştı sonlara doğru lel. Abyss Watchers'tan sonra Dancer dahil tüm fight'lar 2-3 try sürdü.

Uzun zamandır (Arcanum'dan sonra hatta, o kadar diyim) beni kendine bu kadar bağlayan ilk single player oldu. Oturup build düşünüp, video izlediğim, araştırma yaptığım başka single player oyun hatırlamıyorum eheh. Keşke diğer oyunları da oynasaymışım zamanında.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilerek mi yaptılar bilmiyorum ama, baya kolay bitti oyun. 24 saatte bitti ilk playtrough, ds2de 35, dsde 40 saat civarındaydı bu. bosslarda falan zorlanmadım hiç. millet nameless king diye ağlamış hep, 2. seferde kestim mesela. ds2de mızraklı 3 eleman vardı, ömrüm gitmişti. bok gibi oyundu ama bundan daha zorlayıcıydı en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

yok şimdi mesela yeni oyun açasım var straight sword dışında build bakıyorum yok gibi birşey yani. greatsword denedim şaka gibi, magic spear halbert yalan zaten yeni patch gelmiş yeni ona bakayım umarım birşeyler degistirmişlerdir.

ds2 de farklı farklı bir sürü build yapmıştım baya iyiydi mesela o bakımdan, heavy armor un yalan olması da ayrı bir uyuzluk.
Sosyal ağlarda paylaş

İki boss hariç, yhorm the giant ve ancient wyvern(bunlarında taktiği varmış normalde canları inmiyor :) ), hiç wiki, youtube, build vs kasmadan tüm boss'ları tek başıma kestim. Evet fiyasko boss'lar vardı fakat abyss watchers, soul of cinder ve özellikle nameless king'e kolay diyemem, öğrenene kadar epey uğraşırıyor.

Diğer oyunlarda olmayıp, bunda olan ve boss'ları kolay yapan detaylar var. Örneğin full melee karakterlerde çok fazla estus flask oluyor ayrıca estusun verdiği hp'yi %20 boost'layan yüzüğüde taktın mı her türlü ölümsüz oluyorsun. Ek olarak önceki serilerde olmayan ember faktörüde çok önemli, tam ölmek üzereyken ember'e bastığınız anda hem hp fulleniyor hemde bonus hp'yi ekliyor. Zaten full vigor'a verseniz ember'le birlikte ekranın yarısından fazlasını hp bar ile kaplıyorsunuz :) Neyse diyeceğim o ki ember sayesinde birkaç boss'u tam ölmek üzereyken geçebiliyorsunuz. Dark souls oyunlarına pek uymamış.

Birde yardım çağırmak var tabi easy mode gibi birşey 15 estus flask'la iki kişi boss'a daldımıydı dümdüz ediyor. Yoksa boss'lar o kadar kolay değil. Özellikle iki kere dirilenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de çoğu boss melee oynamayı zorunlu tutuyor gibi geldi bana. Dün mesela Dragonslayer Armour'da attacklardan geriye doğru kaçayım, uzaklaşıp estus içeyim vs. dedim. KAMEHAMA DALGASI atıp duruyor boss. Sonra götüne yapıştım, bamgüm vura vura estus içmeden öldürdüm boss'u.

Aşağı yukarı tüm boss'lar böyle. Mesafeyi açınca cezalandırıyorlar; götüne yapışıp oynamak gerekiyor. Öyle olunca da taktik yapayım, zone'u kullanayım falan her şey yalan oluyor. Ben kalkan vs. kullanmıyorum hiç, kendi karakterime de bakmıyorum; gözüm sürekli boss'ta, dodge'laya dodge'laya geziyorum 7/24. Bir süre oyun tek düze oluyor bu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
2 gündür oynuyorum. 13 saat oynamışım sdfs

3 boss u patates ettim. iyi gidiyoruz bakalım. artık oyunun ibneliklerini bildiğimiz için nerde ne piçlik olur az çok bilince çok üzülmedim. zaten zweihander'ımı aldım oyunun sonuna kadar götürürüm sdfs.

yıllarca ps3'te oynadıktan sonra gözlerim bayram etti ya. kör kör oynuyormuşuz sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...