Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls 3 !?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

mono said:
Onada okeyim, ama ben PCden katiliyorum yarismaya :(

Siz ps4lerin en azindan Nioh geliyor, Dark Souls bitince ilac gibi gelicek..ona imreniyorum esas hehe.

artik exclusivity pek kalmadi ya.. oyle bir sey cikarsa (insallah), pc'ye de cikar..

nioh baya guzel gozukuyor evet.. alpha'sini kacirdik.. direkt oyunu deneriz artik..
Sosyal ağlarda paylaş

The rules:

- spin 720° degrees
- parry the attack behind the back
- attack the boss
- perform a ‘Praise the Sun’ gesture
- remove a piece of armour or ring
- switch to a different weapon and shield for the next parry

https://www.youtube.com/watch?v=qJJlLR1qCr4

EZ GAME..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Uuu baya iyi duruyor. Ashes of Ariendel'e gore daha cok boss ve mekan cesitliligi olacakmis. Lore ustune baya birsey cevap bulur insallah

Demo agir spoiler ama cok da degil. Ilk boss imis o bat boss, ana oyunda ki Lorian boss'un zamaninda oldurdugu bossmus. Meger tam oldurmemis zor bela kacmis geri. Simdi ihale bize kaldi.

3 phase boss, son phase hayvan gibi duruyor. Demo'da SL125 default karakter vermisler tanitim icin oynayanlara, bir kisi bitirebilmis ilk bossu, oda gidip respec yapmak zorunda kalmis.

Insallah zor, uzun, lore dolu, bombastik bir final olur.

Kaldi 6 hafta.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

bu hikayenin yaratıcısı (miyazaki mi ne idi) yarım yamalak ingilizcesi ile kütüphaneden kitap alır yarısını anlar kalan yarısını kendi kafasına göre uydurarak tamamlarmış. epey bir kitabı böyle okumuş sonradan oyun yapımcısı olunca ben de aynısını diger oyunculara yapayım bir hikaye yazayım sonra onun sadece yarısını oyuna koyup diger yarısını atmış direkt oyuncular kendi kafasına göre tamamlasın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...