Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls 3 !?

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Prince Lothric ve son boss aşırı çok iyi bence bu sefer.

Prince'in creepy atmosferi çok iyi, son boss'un dramı çok yerinde.

Aldritch'in Dark Souls 1'den Gwyndolin'i maske gibi giymesi de yüregimi burktu valla.

ds2 de bu tarz olaylar yoktu baya iyi olmuş. ds1 deki dur yigidim ok atma diyen kadın, ordaki müzik falan favorimdi daha iyi olur umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sağ analogun kontrolden çıkmasına bir çözüm yok mu ya? Aklımı kaçırıcam 2 gündür saplandım kaldım bir yerde. Shield kaldırcam kamera dönmeye başlıyor, dodge'lıycam kamera dönmeye başlıyor vs. Hayır oyunun başlarında sallamıyordum bir şekilde geçiyordum da, iyice çileye dönüştü. Bazen sırf fast attackla kesebileceğim mobu kesemiyorum, o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunu en çok zorlaştıran şey mal mal buglar.

Abyss Watchers'la uğraşıyorum 2 saattir. İlk try'da 2. formunu %20'ye getirdim, sonra mal gibi öldüm. Kolaymış bu yaparım diyip girdim, kamera kendi etrafında dönmeye başladı 3-4 sefer öyle patladım. Arada tuşlar falan basmıyor, ben attack animasyonu beklerken karakter yerinde durup etrafa bakıyor falan...

En son ulan dedim birini çağırayım da bari yüz yuvarlayarak keselim. 4-5 kere phantom summonladım, hepsi kapıda sıkışıyor, içeri giremiyorlar. 10 - 12 kez denedim boss'u her biri ayrı dram yeminle. Harcadığım ember'lara mı yanayım, saatlere mi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi region'dasın? Bir de joystick'in ne bir de? Cross-region yüzünden oluyor diyorlar phantom'ların kapıda takılmasına. DS4'ler sıkıntılıymış sanırım. Ben gerçi f710 kullanıyorum ama benden başka joystickle ilgili benzer sıkıntı yaşayana denk gelmedim. Belki joystick'im bozulmuş olabilir de.
Sosyal ağlarda paylaş

prince Lothric'e geldim yeni. yalnız bossların ve bazı normal düşmanların one shot atması hoş olmamış. normalde dragonslayer boss savaşı çok daha güzel olabilirmiş ama adam 3 vuruşundan ikisi tek atıyor bana. 900hp canı indiriyor tek sefer seferde. o zaman illaki sürekli kalkan elde geri çekiliyorum adam vurunca zıplayıp bir kere vurup geri çekiliyorum tekrar sonra. 15 sefer bunu hatasız yapınca boss geçiliyor. sıfır risk ile oynamak zorunda olmak çoğu şeyi öldürüyor bence. yok birde öyle combolar koymuşlar ki adamdan kurtulmak için iki roll bir block yapmalıyım.
ki bosslar çok güzel olmuş bu sefer deacon,abyss,aldric falan baya iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Burada da not düşmem gerekir ki, Abyss Watchers'ın allah belasını versin. İlk phase'i 8 flaskla full hp ile geçiyorum yüz yuvarlayarak. Sonra 2. phase'de %60'a falan indiriyorum derken boss bir şekilde beni yakalayıp comboya başlıyor, ağzımı yüzümü dağıtıyor. Sonra zaten flask içeyim derken ölüyorum. Son 10 fight falan istisnasız böyle geçti. Hiç bir try'da flask'ım bittiği için ölmedim henüz.

Bir de bu a.q boss'unun 2. phase'ini ilk try'da %40 falan yapmıştım daha. Onun üzerine neredeyse bir hafta oldu daha o performansı sergileyemedim.

AMK ABYSS WATCHERS AMK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...