Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Yooo geldi, hatta ben dün gece yarısından sonra hem Euro hem US hesabımdakileri kırdım komple %100 dusta.

Ayrıca süper ilginç olanı şudur ki, bütün hepsini kırdıktan sonra sadece druid desteme çarpı geldi. Onu da editlemek için girince 25/30 yazıyordu. Bu kadar nerflenen karttan (12 kart 2şer adet 24 kart desek ben 23 tanesini kırdım 1 tane bgh bıraktım.) sadece 5 tane kartı sadece tek bir destede kullanıyormuşum. Yani adamların OP gördüğü kartların destelerimde olmaması baya tuhaf ya.

Edit: pardon 23 değil 21 kart kırmış oldum, hunter mark basic kart kırılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Para harcamadım hacı. Ondan böyle.

LoE + 17 pack'e para verdim. Arena oynamayı bırakalı yıllar oluyor. Senin gibi "X kartı çıkmadı. Dustımı da harcamıyom" diye QQ'da yapmıyorum. Normal değil mi birikmemesi?

Hepsini geçtim. Cabal yapmaya bile dust harcamaya kıyamıyon. Bu pintilikle nereye kadar gidecen?
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Yooo geldi, hatta ben dün gece yarısından sonra hem Euro hem US hesabımdakileri kırdım komple %100 dusta.

Ayrıca süper ilginç olanı şudur ki, bütün hepsini kırdıktan sonra sadece druid desteme çarpı geldi. Onu da editlemek için girince 25/30 yazıyordu. Bu kadar nerflenen karttan (12 kart 2şer adet 24 kart desek ben 23 tanesini kırdım 1 tane bgh bıraktım.) sadece 5 tane kartı sadece tek bir destede kullanıyormuşum. Yani adamların OP gördüğü kartların destelerimde olmaması baya tuhaf ya.

Edit: pardon 23 değil 21 kart kırmış oldum, hunter mark basic kart kırılmıyor.

Niye bgh'i da kirmadin? Istersen ayni ucrete tekrar yaparsin
Sosyal ağlarda paylaş

@Masticore

Abi nerdeyse her destemde var bir tane, oynamaya devam ediyorum sonuçta oyunu, kırıp 2 sn sonra tekrar mı yapayım kartı :D.

@Aceace

Hocam bırak sabonis'i sen ya, adamın hearthpwn'ye yüklediği tüm seti ile kendiminkini çek ettim. 1-2 kart haricinde neredeyse aynı setlerimiz. Benim fazla olan 1-2 epic-rare var onun fazla olan 1-2 legendary'si var. Yani onun set ile benim set arasında 5k dust farkı yoktur.

Ama benim bankadaki dustlar 1600'ü hiç geçmiyor, adamın olmuş 40k (şu an bende kırdıklarımla birlikte 5k var adamda 60k var). Aramızdaki tek fark, sabonis'in oyuna harcadığı gerçek para.

Ama farkında değil ki gerçek parayı bankada boş boş duracak dustlara yatırıyor :D. Yani 1 kuruş harcamasaydı şu oyuna hemen hemen aynı seti olacaktı bankada dustı olmayacaktı ben gibi o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...