Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Blizzard Pri'nin board için savaşmasını istiyor. Burası kesin. Hem Forgotten minion spell'i hem de legendary board'a yönelik kartlar. İyi kötüden ziyade belli bir şema izledikleri ortada. Tutar tutmaz bilemem (tutmaz gibi geliyor ama daha açıklanan yeni kart sayısı henüz çok az).

4 mana Belcher-Şiredır karışımı kart ise berbat. 4 manaya 2 manalık bir kart koyup üstüne deathrattledan topu topu 2/2 TAUNTSUZ miniona sahip olmak kimse istemez. 3/3 deathrattle 2/2 olsa belki düşünülür ama 2 atak ile 3 droplara hatta bazı 2 droplara karşı hiç şansı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

corrupted taurene belcher diyen arkadaşları esefle kınadım
iki parçasıda taunt olmadıktan sonra ne alnadım ben ondan
ayrıca 4 manaya 3/5 canavar gibi tazdingo var
neden oyniyim bunu tauntlu

bu arada blizz zaten oyun biraz boarda donsun facei bırakın diyodu
priestkartı çok tatlı olmuş
cairne felan değilde ysera ragnaros ve sylvanas çok tatlı olcak
6 mana sadece biraz kırıcı 5 olsa
Sosyal ağlarda paylaş

beylerrrrrrr. adamım dün bildiğiniz sızlamalı hıçkırmalı ağlamış lannn. bu kadar kötüsünü görmemiştim ahahahaha: https://www.twitch.tv/basarcos/v/55618884?t=3h55m54s

hem misplay ile hakediyor zaten, hem de başına gelen şeyi aşırı abartıyor (uçuk olasılık diil, %60'lık olasılık da başına gelse zaten kaybedecek maçı). İzleyin anlıcaksınız. Ne demek istediğimi anlamazsınız da anlatırım, ama büyüsünü bozmiim baştan spoilerlarla :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

bilerek yapmıyor, eğlencesi o noktada zaten. gerçekten sinirinden ağlıyor. öyle rol yapılmaz. rol yaparken gözü dolmaz, sinirden kızarmaz suratı falan. zaten azıcık fake olduğuna inansam umrumda bile olmaz bakmam bi daha.

adamda "ben en iyiyim, karşımdaki herkes benden kötü" egosu var ve hiçbir yenilgiyi hiçbir şekilde hazmedemiyor.

benim gibi dalga geçmek için izleyen 3-5 kişi falan var anca. geri kalanı 15 yaşında moderatörlük verdiği yalaka tipler, öğrencileri veya arkadaşları falan...
Sosyal ağlarda paylaş

basarrage diye emote var lan asd.

Bu ne salak bi adamdır ya... Geri zekalı

madem kart cekmesini istemiyorsun ve lordofarena'ya dalmiyosun boom'inme o zaman aptal. Lord of the arena'ya dalmayarak ne tür bir value almayı düşündü acaba :D

Bu adama nasil bağış yapiyorlar ya hayret birşey. Bir kere de hata yaptım der insan ya :) hep şans,kader ve %0.1 ihtimal gerçekleşti muhabbeti
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bilerek yapmıyor, eğlencesi o noktada zaten. gerçekten sinirinden ağlıyor. öyle rol yapılmaz. rol yaparken gözü dolmaz, sinirden kızarmaz suratı falan. zaten azıcık fake olduğuna inansam umrumda bile olmaz bakmam bi daha.

adamda "ben en iyiyim, karşımdaki herkes benden kötü" egosu var ve hiçbir yenilgiyi hiçbir şekilde hazmedemiyor.

benim gibi dalga geçmek için izleyen 3-5 kişi falan var anca. geri kalanı 15 yaşında moderatörlük verdiği yalaka tipler, öğrencileri veya arkadaşları falan...

Sabonis i know that feel bro çekmis.
Sosyal ağlarda paylaş

dün canlı izliyodum bundan bir önceki oyunda da yine trade etmedi üstüne boom indi bgh attı rakip deli oldu hahaha

oyundan sonra millet chatten yanlış yaptın lord of arena'yı öldürmen gerekiyordu falan demiş bi tur da onlara kaymış saçmalamayın ne alakası var diye hahahaha

süper ya bu adam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...