Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Malygosu indikten sonra ayni turn spell oynayamiyorsun ondan. Ya turn 8 de 2 tane sorc app inmis ve onlarin hayatta kalmis olmasi lazim yada turn 9 da indigin malygosuna cevap gelmemis olmasi lazim.

Ikisi de cok dusuk ihtimal. Ayrica deste de 2 tane sorc app ye yer acmak cok zor.

Malygos mage icin biraz daha farkli bi deck olusturman lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

Face shaman değil de şöyle güzel bi control shaman ne yapabildim, ne de yapabilen çıktı :)

Bi türlü istediğim gibi olmuyor. Halbuki potansiyeli çok yüksek bence.

Ama evet, rank kasmak için zoolock ve faceshammy bire bir. Tempo mage'de iyi bir tercih.

Valla ben battle cry ağırlıklı bir reno shaman yaptım, reno mage kadar yüksek win rate yakalayamadım ama kötü de değil kesinlikle. Shaman görevlerini bunla yapıyorum, baya zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat mi? Sırf panda mekanında koşsan mob öldürüp quest versen -ki priest ya da lockla zaten dot atıp koşuyorsun sadece- yine 2-3 saat sürüyor. Exp pot olmadan 1 saat çok zor.

Diğer taraftan full heirloom varsa goblin/pandaren yerine belf/undead zonelarında mob grindlamak daha hızlı olabilir zoning olmadığından.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen insan aşırı sinirleniyo ya. freeze mage oynarken son 4 maç üst üste druid mi gelir anasını satiim ya... bi de 2 tanesi topdeck ile heal attılar elimde lethal varken falan hieeyt.

ama secret pala, face shaman, priest falan çok fena dayak yiyorlar benden.

yani control warrior ve druid gelmedikçe fena dövüyorum da. druid aşırı fazla var. kombo nerf'ü gelsin artık hade.

edit: Druid diil ama priest geldi o da topdeck holynova ile kazandı. allah allah ya kafayı sıyıriciim :D 6 loss oldu üst üste, ladder'ın tozunu atıyorduk. bu kadar topdeck de fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla düz mantık oluyo bu c'thun minion'ları ya. değişik, orijinal bişi yok gibi ortalıkta henüz. hani farklı c'thun decki kuramayacak gibi duruyor millet, herkesin decki aynı bokun laciverti olacak sanki... tabii c'thun iyi olursa..

C'Thun's Minion (maybe C'Thun's servant is more correct)
4 Mana / 4 Attack / 2 Health
Divine Shield, Battlecry: Give your C'Thun +2/+2. (whenever it is)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...