Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

bu secret konusunda bişey sorcam.

spelbender cıkıyor ama buff almıyor mu ? yoksa hiç mi cıkmıyor ?

Hangisini önce oynadığına göre değişiyor o iş.

Mesela önce CS atıp sonra spellbender attı isen, atılan büyü direk cs ile kesiliyor ve spellbender hiç çıkmıyor. Sadece tek secret aktif oluyor ve spellbender bekleye devam ediyor.

Önce spellbender atıp sonra CS attı isen, atılan büyü ile spellbender çıkıyor ama buff alamadan (ya da hasar alamadan) cs büyüyü kesiyor, 2 secretta kullanılmış oluyor ve spellbender boardda kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Onda da aynı şey geçerli.

Diyelim önce explosive trap sonra freezing trap attın, rakip 2 hp'si olan bir minionla saldırırsa explosive trap devreye girer ve minion ölür, freezing trap aktif olmaz.

Önce ET sonra FT atıldığı duruma örnek
https://www.youtube.com/watch?v=CQ3f3oRNzJ0

Ama önce freezing trap sonra explosive trap atarsan, rakip bir minionla saldırırsa freezing trap devreye girer ve minion ele döner. Sonra explosive patlar ve ele dönen minion hpsi ve azda olsa bundan etkilenmez.

Önce FT sonra ET atıldığı duruma örnek
https://www.youtube.com/watch?v=yajUIxiJQOo
Sosyal ağlarda paylaş

yok de, dust dursun kenarda lazım olur nolcak
50 paketten 3 kullanılabilir legendary çıkartıp hoşnutsuz olmak dayaklık sadece (4 çakışanı toz yaptığını golden'ı kullandığını veya değiştirdiğini farzedersek 3 leg tertemiz)

ki leg'lere bakıyorum, malygos, tirion, baron geddon... daha nolsun lan

malygos deckler oynaması en zevkli, zevkli olmasına rağmen geçerliliği de olan deckler bu arada bence.
genelde zevk/geçerlilik ters orantılı oyunda çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya geçen sene sezon oynadım baydım secret zaten aggro deck sevmiyorum, stabil değiller şansın varsa kazanıyorsun earlyde sonra sezonu CW ile tamamladım zaten.
paladin oynayasım geldi baktım liste full secret hiç kontrol yok
2-3 sene sezon önce suanki CW'den beter control pally vardı

mid-range token pally oynamaya basladım
Sosyal ağlarda paylaş

ilk gozagrim nozdormu ya betada verdikleri gelbini saymassam :( sonra beles promosyon packte ysera ciktida ole bulastim, cikmaz olaydi T_T

cw olmedi bide! 2 brawl koyuyorum boarda bole kiran kirana geciyor maclar aggrolarla, kaybedersem ya skill commande kaybediyorum yada ilk 6 turn 4 baltadan biri bile gelmediyse, gecen ilk turn face huntera karsi oynarken gromm-geddon-justicar geldi, ilk draw alextrazsa direk concede attim ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...