Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mr. Robot (2015) - USA Network

akirafes

Öne çıkan mesajlar

E-Corp hadisesi

Adam ilk bölüm açıklıyor ya hani kendimi şartladım E-Corp lafını duyunca Evil Corp diye algılıyorum falan. Markette öldeme yaparken yan taraftaki kağıtta da Evil Corp yazıyordu. Şimdi bizim eleman öyle görüyor, dizi de onun gözünden diye mi öyle yoksa klasik bir takma ad mı çözemedim.

Bir de LGBTler laf etmesin diye ne kasmışlar ya. Gay patron, sokakta kırıtarak yürüyen gay zenci, fit adamın diğer fit adama monte etmesi falan. Flashta da böyleydi, hep bir kadın-erkek eşitliği, homoseksüellik falan göze sokuluyordu. Cidden laf gelmesin diye kasıyorlar galiba.

Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Seattle'da yaşayan ablamın iki iş arkadaşı gay, yanında çalışanlardan biri de lezbiyen. Herhalde sırf LGBTler laf etmesin diye ve onlara alıştırabilmek için öyle ayarlanmıştır.

out-of-closet cok az insan var TR'de;
haklilat da olduklari gibi davransalar mahalle, is, sosyal butun cevrelerinden sutlanirlar...

5-10 senelik arkadasin gay oldugunu soylese, ne yapardin mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

Komutan said:

Seattle'da yaşayan ablamın iki iş arkadaşı gay, yanında çalışanlardan biri de lezbiyen. Herhalde sırf LGBTler laf etmesin diye ve onlara alıştırabilmek için öyle ayarlanmıştır.

out-of-closet cok az insan var TR'de;
haklilat da olduklari gibi davransalar mahalle, is, sosyal butun cevrelerinden sutlanirlar...

5-10 senelik arkadasin gay oldugunu soylese, ne yapardin mesela?

Ahah bu ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...