Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

hakemler sayesinde ligi 6. bitirdiniz hala hakem diye ağlıyorsunuz ya.

mete de cücü'den sonra ligin en iyi hakemi.
cücü avrupada yönettiği gibi ligde yönetemediği için mete en iyisi.

siz tabi çizgiye basıyor diye kırmızı gören adamlara alıştınız şimdi ağzınıza bal çalınsın istiyorsunuz her defasında, olay taraflı yönetme değil, o kadar alışmışsınız ki kayrılmaya, adaletli yönetime bile ağlıyorsunuz.

cry moar
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

applevodka ve hakem diye aratinca 17 sayfa sonuc cikiyor dsfs.

Ahahah. İnanmadım baktım hakkatten 17 sayfa. Her şey şu mesajla başlamış

"Volkan arkadan bobo'nun kafasini patlatti topa yaklasmadi bile.. Karar:devam...Alex hakeme bi kafa atmadigi kaldi.. Karar:kart yok
Kazım zaten cıkmakta olan topta İsmali arkadan itti adam kenardaki taslara düstü sakatlanıodu.. Karar:devam... Blica topu elle kesti karar:devam...Ayni alex ayni hareketi 2.ye yaptı karar:yine kart yok.. Rüştü degaj ile topu oyuna sokarken devid araya girip topu kesti hakem oyunu durdurdu karar:sarı kart yok.. ya hakem kural kitabini okumamıs.. yada cebinde fenerliler için kart yok...!!!"
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

hayır bir de yazmısım postta 3-4 sene diye, sonra gelip sen de onaylamışsın.

ama kıçından bir 20 yıl uydurmussun. sanki ben öyle bişey iddia ediyorum gibi.

yine aynısı olacak işte.

gs 2 senedir var ama yok total 6 puan, 2 sene daha olmayacak, SENELERCE taşınmış olacak lel.

tatlı rüyalar

şu 2 senede 6 puanı hangi rüyanda gördüğünü bi anlasak
Sosyal ağlarda paylaş

Denizli mecvut durumda iyi bir hamleydi, tutmadı. O ekonomik koşullarda, o Avrupa'dan kopmuş, kötü ve yetersiz kadro, parasızlık, iç karışıklıklar döneminde zaten daha güçlü aday gelmezdi (daha iyisi gelebilir, ama o kadar güçlü cv sahibi gelmez). Evet çok kötü batırdı da, adamın geçmişine ve başarılarına bakınca gayet "toparlarsa bu toparlar" gibi duruyordu takımı, yönetimi o yüzden bu tercihten dolayı suçlayamıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...