Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

Donk'un isteksizliği de gözlerden kaçmadı. Maç boyu dolandı ataklarda etkin değildi, içerden çıkan topta bile itiraz etmedi. Devre arası gsye transfer olur artık.

AHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAAHHAHAAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Sosyal ağlarda paylaş

yukaridan baktigimiz icin yavaslatmadan da topun iceriye dustugu cok net goruluyor ama goz hizasindan orta hakemin falan gorme sansi yok.

6. hakemler ile ilgili teorim de bosu bosuna koymuslar ve hicbi karar veremiyorlar cunku futbola daha bir kere katki yaptiklarini gormedim 50 cm onundeki elle oynamayi falan bile goremiyorlar. 6. hakem olmak icin kor olma sarti araniyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

su 3 buyuklere karsi kosu mesafelerinin istatistikleri var mi biyerde? Kasimpasa bize karsi rekor kirmis gene, fenere karsi ne kadar kosarlar acaba. sansa 2 tane mac kaybettik butun medya uzerimize yurudu karsi tarafi da inandirdilar tabi, inanan adam super kupayi bile alir.

son saniye golleriyle hayat bulurken baskalari, biz eze eze yeniyorduk, taraftara bile kaybettirdiler inanci. fener medyasi boyle bisey iste, okumayin dinlemeyin sunlari diyorum anlatamiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

yekeyeke said:

Cevap vermek istediğin kişiyi quotelayabilirsin. Liseli gibi arkadan dedikodu yapmaya gerek yok.
Yalan olan da senin düşünme kapasiten ayrıca bebeğim.

hemen altına yazmışım bir şeyi quotelamaya gerek yok, bir üstteki mesajı mı alıp altına yazayım, kapasite derken kendini belli etmiş olman... :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sana ırkçı demiştim. Çünkü bu söylemlerinle Kayseride yaşayan Ermeni Türk Kürt ve bilimum her ırktan kardeşimize aynı anda sallıyor ve ultimate ırkçılık yapıyorsun. Kayserililer senin üzerinde nası bi izlenim bıraktı ki böyle varsayımlara varabiliyorsun..?
Yazık. Cidden.

Ps: Kendinden utanmalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...