Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Gitsin açık mert korkusuz. Yakmasın kendini burada. Podolski ve Sneijder de gider sene sonu. Muslera parasızlıktan satılır.

Albayrak ve Dürüst gelir Hamza ile birlikte. Yeniçeri ekibi ile yine başarıdan başarıya koşarız.

Lig futbol oynamak üzerine değil zaten. Kim hakemleri federasyonu daha çok baskı altına alıp anadolu takımlarına puan kaybetmez ise o şampiyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan son maçı kazansan veya 2-3 maçtır salak salak son dakika golleri yemesen lider ile 3-4 puan fark olacak. Bitmiş birşey yok. Ama biz nasıl kendimizi yarış dışına atarız diye yırtıyorlar kendilerini.

Bir takım bu kadar saçma sapan yönetilemez. Komplo teorisi üretmekten başka seçenek yok. Çünkü akıl mantık işi değil yapılanlar. Terim fedaileri içeriden sabote mi ediyor nedir anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan eboue gibi adam var. ağlaktı mağlaktı yere atlardı ama yani sabri'den 80 gömlek fazla adamdı. sen sağ bekine eboue'den iyisini getiremiosan adamı kazanacaksın. eboue'nin en büyük sıkıntısı kontenjan oldu. kontenjan kalktı bu sefer herifi harcadılar.

aydın'lara sabri'lere evlatlara yapılanların gramı şu adama yapılsa en azından düzgün bir sağ bekimiz olacaktı.

eboue-cheju-denayer-carole

güzel bi 4'lü olurdu sdfs

takımda şuan 3 tane sağbek var. biri sabri diğeri tarık. bunları kesecek adam ise mallık yüzünden oynatılamıyor ve oynamadan gidecek dskfjs

ki kevin önlibero oynardı bence. sabri'yi yine kesmezlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim bu yerli tayfasını dağıtmadan bir cacık olmaz bizim takımdan.

Gerizekalı Semih'in açıklamaları okudum bir daha delirdim.

Adam takımdaki arkadaşlık, düzensizlik vs ortamı görüp gitmek istemiş olabilir valla. Şu açıklamaları kamuoyuna yapabilen adamlar içeride ne haltlar ediyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...