Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

faşik sam

Sam

Öne çıkan mesajlar

neutrino said:

Sağol ya, çok tutarlısın

axedice said:

Arkadaşlar siz olayı çözememişsiniz. Derail yapan başkasıyla yasak

Same serbest

Sam said:

http://i.imgur.com/8AZRtiY.jpg
17 yıl bu oyunu bekledi ama hearthstone kadar kıymeti yokmuş ehu.

HEIL SAMLER

The Age of Decadence - İzometrik RPG 17 yıl bunun içindi :)-D

Bir de azmodai'nin mortal online'i var unutmam

paticik tarihine altın harflerle yazılmış 2 oyun
Sosyal ağlarda paylaş

hayir, konu derail etse ne olur etmese ne olur. bir oyun ciktiginda foruma hic bakmamisim ornegin, geliyorum yorum okumaya, basligini buluyorum, meger ilk duyuruldugu andan beri konu basligi almis basini gitmis, olmus 50 sayfa. hangi sayfa launch sonrasi bulmanin yolu yok. zaten neresini okuyacagini sasiriyorsun. derail etmemis hali bu.

hani sanki devlet arsivi, sanki donup kim ne demis ona bakiyoruz 10 yil sonra. yahu konu konuyu baglantili acmasa neden o noktaya varsin?

fallout 4 basliginda angry birds tartismadik ki?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne zor hayat,apartmanda yönetici,girişte güvenlik,askerde komutan,sokakta polis,bölümde sam

bu ne ya heryer otorite figürü

kimse kimseye hakaret etmiyor yahut tamamen alakasız mevzular konuşmuyorke ne diye üstüne vazife alıp ortamı bozuyorki mod?

cocuk muyuz biz? (ehm bazılarımız cocuk evet,yahut benim gibi akıl yaşı küçükler var) demoklesin kılıcı gibi kafamızda sallanırsa mod,tabiki shitstorm patlar bi yerden sonra

moderasyon tarzını gözden geçir sam,senin kadar bold'lu mod yazısı yazan,"yetki" lerini kullanan mod var mı acaba,hemde gündem fln gibi son derece ateşli tartışmaların geçtiği bölümlerimiz varken.
Sosyal ağlarda paylaş

dogmeat,

yok çünkü sallabaş iş yapmak en rahatı. söven yok, denetleyen yok. bugüne kadar "işinin gereğini yapmıyorsun" denen bir mod görmedim, forumu yıllar önce bırakıp mod kalmaya devam eden insanlar var.

her rpg başlığının içine eden nostalji fırtınasını bir düzene sokup, oyun başlıklarını rahatlatmak bölüme pozitif bir etkisi olacak diye kendine keyfime bakmak dururken sizin kahrınızı çekiyorum şu anda mesela.

boldlu yazılar modun modluk yaptığını ve ikili tartışmaya girmek yerine dediğine dikkat etmeniz gerektiğini belirtiyor ki normal üyelik halinden durumun farklı olduğu anlaşılsın diye. yabancı forumlarda görebilirsiniz aynı uygulamaları. enseye şaplak vakti değil kısacası.

zaten gündem, futbolda filan istediği gibi at koşturup, sonra diğer bölümlerde de aynı şekilde dingonun ahırı gibi takılabileceğini sanan arkadaşlar şaşırıyor "aaa derail edemiyormuşuz" diye. kurallar aynı ama her bölümde aynı derecede düzenli uygulanmıyor moderasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye sopa göstermeye gerek yok, insanlar alakalı olduğunu düşündükleri için o başlığa yazıyor zaten hearthstone başlığında tartışmıyorlar ki. forumun arama fonksiyonu bile çalışmıyor. eğer bir konuya hizmet ettiğini düşünüyorsan, mod olarak bir konu başlatıp, insanları oraya yönlendirirsin ama bunu zorla yapmaman lazım. türkiye genelinden çok ileride, özgür bir platform olduğu için paticik'i seviyoruz

hani bana kalsa ne olursa olsun bölüm ile alakalı mesajların silinmemesi lazım. oyun türü bile demiyorum yani :) mesajı yazan insanlara saygısızlık bir kere. siyaset, futbol konuşulmaya başlansa silsen gene anlaşılır bir durum
Sosyal ağlarda paylaş

e diğer bölümlerde anarşi mi var? miillet birbirine küfür ediyorda yanlarında mı kalıyor? bana bi tane "bakın şu bölümün modları işlerini yapmıyor o yüzden o bölümün içine edilmiş" diye örnek gösterin o zaman referans olsun banada,evet diyim pc oyun bölümü iyiymiş.gündemle futbol cesspool olmusta benim mi haberim yok?

bold yazmana moderasyon yetkilerini kullanmana laf etmiyorum,bunları ne sıklıkla ve nasıl kullandıgına laf ediyorum,yabancı forum diye örnek vermene gerek yok

sam said:

her rpg başlığının içine eden nostalji fırtınasını bir düzene sokup, oyun başlıklarını rahatlatmak bölüme pozitif bir etkisi olacak diye kendine keyfime bakmak dururken sizin kahrınızı çekiyorum şu anda mesela.

yahu istediğin kadar düzenle,burası sözlük değil reddit değil forum,her halükarda belli bi karmanlık cormanlık yaşanıyor zaten,ama konsepti o zaten,forum oldugu için konu konuyu acıyor,millet muhabbet ediyor,bunun niye önüne geçmeye calısıyorsun? tepki aldıgının farkındasın işte,direk bölümü olusturan üyelerden hemde

hani red alert konusunda fifa konusturmassın eyvallah ama taartıstıgımız mevzu,aoe2 de mi konusmayah a geldi.

yok bura benim blog'um benim istediğim gibi olcak diyorsan ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...