Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Mankind Divided

knox

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
ben bu oyunla ilgili yorumumu yazmamıştım. bayadır oynuyorum şimdi yazayım.

açıkçası oyunun dinamiğidir, grafiğidir, oynanabilirliğidir, o dünyada hissettirmesidir, hepsine puanım tam.

ama durağan geldi bana. sürekli bir heralde bu prologu oyunun, aksiyona doyucam bi zaman sonra diyerek oynadım. 10 saat fln geçtikten sonra bile aynı şeyi hissediyordum. bir quest yapıyorum, kolayda oynamamama rağmen hiç zorlanmıyorum bitiveriyor ondan sonra 2 saat metroya yürü, onunla konuş, oradan çık başkasıyla konuş. aksiyona gram doyamıyorum. bir de bunların üstüne bitmek bilmeyen loading süreleri gelince oyunu uzun aralar vere vere oynamam gerekti üşendiğimden falan.

yani bir yandan da zevkle oynuyorum saçma bir şekilde. ama isterdim ki aksiyon daha çok olsaydı. stealth action açlığım resmen geçmedi.

yani belki bundan sonra biraz daha çok aksiyon olur mu onu da bilmiyorum oyunun yarısında falanım heralde. olur umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ssd + en zor diff rating i seç sorunların böylece çözülmüş oluyor.

ben en zorda oynuyorum, tek hatada gg oluyorsun.

ssdye geçtim de rahatladı baya ama yarısında akıl edebildim. daha doğrusu baştan kurmak lazım sanıyodum hatta üstlerde de postlar var. ondan sonra daha çok oynar oldum zaten.

zorluğu da artırabiliyosak şimdi artırayım bari en zoruna alayım. ya aslında olay zorluk da değil abi aksiyon sekansları uzun olsun şuanki zorluk da iyidir yani. ilk bölüm gibi bölüm istiyorum ben mesela.

human revoda bunları hissetmemiştim hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
silmediniz insallah :p

23 subatta dlc geliyormus. Season Pass a dahil.

https://pbs.twimg.com/media/C24rtNWWQAEWGym.jpg

The second Story DLC will provide players with more insight into the lore of the Deus Ex Universe, allowing them to experience one of Adam Jensen’s first missions for TF29, set some time before the events of Deus Ex: Mankind Divided.

In Deus Ex: Mankind Divided – A Criminal Past, Jensen is transferred deep into a hostile, high-security prison for augmented felons. His mission: track down and retrieve sensitive information from a fellow undercover agent who has gone dark. Success will help the fight against terror around the world, but Jensen will need to confront a darker side to his role before the day is done.

Deus Ex: Mankind Divided – A Criminal Past will be available on the 23rd of February on Xbox Live, PlayStation Network, and online stores. It will also be available in the Deus Ex: Makind Divided Season Pass, which is compossed of narrative DLCs and in-game items.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...