Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Mankind Divided

knox

Öne çıkan mesajlar

http://www.techspot.com/review/1235-deus-ex-mankind-divided-benchmarks/page3.html
ilk bölümde denedim 980m ile, very high'da 30-50 fps arası görüyorum.
ama low'da olduğu kadar akıcı olmuyor diğer seçenekler.
ultra ve very high arasında fark yok sanki.
MSAA'yı Off yaptım, feci performans yiyor ve bir fark yaratmıyor sanki.
DX12 gelecek deniyor ama performans artışı yapacak mı bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

ssd inanılmaz fark ediyor, instant yapıyor loadları resmen

benchmarklar sıkıntılı sitede. 780 ile çatır çatır oynuyor millet recommended settings ile. yükseltmek istersen grafikler çok fazla yükseliyor ondan sonra çöküyor. mesela texture high ile başlıyor 970, üstüne çıkartmak istersen en az 4 gb ekran kartı isterim diyor.

ben sadece texture very high yaptım, gerisini default ayarda bıraktım 60 fps altına düşmedi gayet akıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

780 lightning'le high ayarlarda oynuyorum kendi ayarladı, dokunmadım. Yağ gibi akıyor. Metroda yükleme süreleri 30 saniyeyi geçmiyor, HDD kullanıyorum. SSD'de sadece windows yüklü. Optimizasyon sorunu olunca kimi şanslı kimi şanssız işte :/

efsane güzel ama oyun. Kalkamıyorum başından

edit: oyunu da kapatmıyorum bu arada 6-7 saat aralıksız oynadım hiç artmadı loading süreleri
Sosyal ağlarda paylaş

evleri dukkanlari bosalta bosalta bitmedi asd onceki oyundan bile daha cok malzeme var burda herhangi bir item yada para az olarak mevcut degil oyunda, biriktirmeden harcayin.

birde o banka nedir abi mindfuck adeta kameralar robotlar havalandirma falan derken kayboldum cok iyi.

15-16 tane side quest var, 5-6 tane de poi var oyunda.

kilise ve banka gorevi de cakisiyor birbiri ile galiba.

dikkat edin, illuminati her yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk cikan side questleri falan bitirdim 2-3 tanede main q. yaptim, simdi ana sehri lootluyorum, 30+ biocell, 60+ tranq. ammo ile dolasiyorum lol tonla da icki vs var, bikac praxis falan da buldum sagda solda.

polis arabasindan alarmlara kadar herseyi hackleye hackleye gidiyorum. remote hack alinca iyi oldu o acidan, normal kapi kasa vs hackde ise yaramiyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

patch gelmis:

The following fixes are in this patch:

• Fixed a crash during the subway loading scene.
• Fixed issue with loading a saved game while in cover and pressing [SPACE], causing Jensen to vault over cover.
• Fixed crash when leaving for Golem City.
• Fixed issues where the UI was offset at some aspect ratios, such as 21:9.
• Fixed issue where vibration was not working on gamepad.
• Fixed an issue where some keyboard language settings could cause the game to not launch (some users had a workaround by creating a new user account or by changing their keyboard language setting).
• Fixed various issues related to Breach.
• Fixed issues related to Tobii EyeTracking.

Note about performance:
We are seeing people reporting performance issues when playing the game on Very High/Ultra settings with MSAA set to 2x, 4x, or 8x. We would like to emphasize again that these options are very demanding.
We recommend everyone that is running at recommended spec or higher to start with the High Preset and MSAA turned off, and then tweak the options to optimize your experience.

While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on older versions, we have made a Beta available on Steam, v1.0_build 524.6, v1.0_build 524.7 and v1.1_build 524.10, that can be used to switch back to previous versions.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...