Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fantastic Four (2015)

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

said:
FANTASTIC FOUR, a contemporary re-imagining of Marvel’s original and longest-running superhero team, centers on four young outsiders who teleport to an alternate and dangerous universe, which alters their physical form in shocking ways. Their lives irrevocably upended, the team must learn to harness their daunting new abilities and work together to save Earth from a former friend turned enemy.

negative zone'a gidip de mi güçlerini kazanıyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunculari birakin, yonetmenin tutmus 1 feature filmi var, kimdir nedir belli degil asdf. bi de bunun sequelini cekicekmis, ustune star wars spinoffu icin de bunu almislar galiba. lan nerden cikti bu herif. hani kotudur, beceremez filan demiyorum da, boyle buyuk yapimlarda neden boyle bir risk.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

said:
FANTASTIC FOUR, a contemporary re-imagining of Marvel’s original and longest-running superhero team, centers on four young outsiders who teleport to an alternate and dangerous universe, which alters their physical form in shocking ways. Their lives irrevocably upended, the team must learn to harness their daunting new abilities and work together to save Earth from a former friend turned enemy.

http://byronreese.com/wp-content/uploads/2011/11/2016.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

oyunculari birakin, yonetmenin tutmus 1 feature filmi var, kimdir nedir belli degil asdf. bi de bunun sequelini cekicekmis, ustune star wars spinoffu icin de bunu almislar galiba. lan nerden cikti bu herif. hani kotudur, beceremez filan demiyorum da, boyle buyuk yapimlarda neden boyle bir risk.

bunlar illuminati
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

progamer said:

said:

http://byronreese.com/wp-content/uploads/2011/11/2016.jpg

Şu çok çok güzel film ya, tekrar izleyeyim bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

yahudi mi diye baktim ama anlayamadim.

"kavgam"da bu işleri anlatan bir bölüm vardı... ne kadar yeteneksiz ve beceriksiz olsa da kendi adamlarını kullanırlar ve sonuçta çıkan işi de dünyanın en güzel sanat olayı gibi anlatırlar falan gibi bir şey diyordu

insan böyle saçma sapan işlerin maharet diye ortaya çıktığını görünce, lan acaba gerçekten böyle mi yapıyorlar diye düşünüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkmamış filme ne drama döndürmüşsünüz arkadaş ya, bunun efekti makyajı kostümü var, filmi izlemeden ne hale geleceklerini bilemezsiniz. Biri 83'lüymüş de öbürü onun yanında genç kalırmış da, ohoo. Ünlü olmamaları da kahramanın aktörün altında ezilmesinden iyidir, süper kahraman filminden ne derece kaliteli oyunculuk bekliyorsunuz ki?

IMDB'den casting yorumu yapmanın yanlış olduğuna dair:

Before

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTY4NTQzMDcxMl5BMl5BanBnXkFtZTcwNTEwNTYyMg@@._V1_SY317_CR3,0,214,317_AL_.jpg

After

http://www.techcentral.co.za/wp-content/uploads/2014/03/300-empire-640-3.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Olay su:

F4'in ana olayi bir aile olmalaridir, oteki her sey ikinci plandadir. Burada Jonny ve Sue acik bir sekilde kardes degil, uvey filan deniyor ama bilmiyorum onu da.

Elestirdigim sey bu benim. Boyle olursa filmi izlemem, istedigi kadar iyi olsun. Ayrica yonetmen denen salak oyunculara F4 cizgiromanlarini bilmiyorsaniz okumayin demis, bu da cok garip yani. Oynayacagi karakteri bilmeyen oyuncular.

MCU'da Ultron'u Stark'in yapmasina bozulduk, ama en azindan MCU bir suru filmle kendini kanitladi; bu origins oykusu daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...