Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daredevil (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

bliksem said:

Jeeztro said:

punisher şu adam olmayaydı iyi. muhtemelen şu adamın kayda değer ne kadar prodüksiyonu vrsa izledim, hep nefret ettim. sinir herif ya. kötü adam olaydı bari niye punisher bu

ahaha efsaneymiş görsel

Bu arada kontrol etmedim de niye dizi sitelerinde 13. bölüme kadar upload olmuş lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

punisher şu adam olmayaydı iyi. muhtemelen şu adamın kayda değer ne kadar prodüksiyonu vrsa izledim, hep nefret ettim. sinir herif ya. kötü adam olaydı bari niye punisher bu

Fury'de falan baya iyiydi eleman ya neyini begenmedin

Gerci kanuni jr olma yolundaydin sen vizyon bolumunde dogru hatirliyorsam meh
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Jeeztro said:

Fury'de falan baya iyiydi eleman ya neyini begenmedin

Gerci kanuni jr olma yolundaydin sen vizyon bolumunde dogru hatirliyorsam meh

Kanuninjr dedigin bi fiski bi de bu adami begenmedim. Su dizi kotuymus dedigim yok sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim simdi. ilk sezondan daha hos gibiydi saolsun punisher ve elektra.

bu kadar kotu hero dan boyle dizi cikarmak gercekten zor, dizinin en kotu yani isim babasi nedense. yavastan gelisimini mi izliyoruz tam da cozemedim hani.. 11-12 bolum dayak ye sonra dov rocky filmi gibi abinin olayi.. hele bir de nefes nefese kalisi. o en son nabu(nobu) ile cati sahnesi sonrasi anira anira nefeslenmesi neydi oyle :P

allahtan ilk sezonda kingpin bu sezon punisher ciddi iyi karakterler ve iyi oynamis abiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...