Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

markusun en büyük sıkıntısı, kaliteli sünger kullanmadığı için bir noktadan sonra çöküyor sünger ve frame'in üstünde oturmaya başlıyorsun... yoksa ilk 1 yıl falan rahattır eminim, he ben ikea'ya gidip denediğimde bana rahat gelmemişti de o kişisel bişe

valla üstüne tepe tepe 10 yıl garanti yazmışlardı, çökerse adamları arar değiştirin derim muhtemelen ama şimdilik çok rahat ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

O tam öyle değil işte. koskoca 10 yıl yazmışlar da, önemli olan küçük yazılanlar. Büyük olanlar sazan.avi

said:
Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan koşullara aykırı ve olağan dışı kullanılmasından, doğal yıpranmalar ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

said:
MARKUS, VOLMAR dönen sandalyeler

10 Yıl IKEA Garantisi

Neler garanti kapsamında?

Bu garanti aşağıdaki parçaların malzeme ve üretim hatalarını kapsar:

Mobilyanın temel iskeleti
Hareketli parçalar.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

140'a kadar git random bişe al diyecektim de, 140kg ve 300-400 liralık koltuğun seni birkaç yıl taşıması... bilemedim.

işyerinde kullandığım koltuklar çok iyi aslında. ama firmanın açık satışı yok sipariş üzerine devlet için yapılmış koltuklar sanırım. genel olarak koltuklar 120 destekliyor galiba ama 140ı taşır mı 120 taşıyan bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...