Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

marksman said:

abi son 2 sayfada ki postlar ucmus mu ? bana calitte öneren bir arkadas vardı ?

koltuk incelemesi bakayım dedim ilk actıgımda zipzip çıktı sdf

Media marktta geçenlerde denedim güzel gibi. Bel ve sırtı destekleyici uzantı var. Herkese göre olmayabilir o kısmı.Genel olarak güzel gibi 800 Tl civarı fiyatı vardı sanırım bence onun yerine Adore Max Office daha güzel bir tercih olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Darksun said:

Fazla bayılmak istemeyen

https://www.adoremobilya.com/max-office-racing-oyuncu-ve-calisma-koltugu-siyah-gri

tercih edebilir ama ben 399 a almıştım geçen sene. Şimdi indirimli yazıyor ama fiyatı çok şişik, kullanım için tavsiye edebilirim.

bende de aynısı var 400 e almıştım. fiyat performans çok iyi ürün ama geldiği ilk günden beri biraz ses çıkartıyor bendeki. yağlamak fln lazım heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar söyleyeceğim yaptığım en iyi yatırımlardan biri 1300 teleyi basıp dxracer'ı almak oldu bundan 2 sene önce. acımayın verin 1k civarı bişi kaliteli bi koltuk alın abi kendinize. yukarda dediği gibi çok fazla zaman geçiriyoruz koltukta. hiç olmazsa rahat olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

tekrar söyleyeceğim yaptığım en iyi yatırımlardan biri 1300 teleyi basıp dxracer'ı almak oldu bundan 2 sene önce. acımayın verin 1k civarı bişi kaliteli bi koltuk alın abi kendinize. yukarda dediği gibi çok fazla zaman geçiriyoruz koltukta. hiç olmazsa rahat olursunuz.

bu aralar ayda dört gün falan oturuyorsun ama olsun heheh ömrü uzadı hem.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

alın geçin.

https://shop.nurus.com/tr/urunler/calisma-koltuklari/me-too-fluid-motion-plus-beyaz-mekanizma/

bizim ofiste şu an (unilever) bundan var üstünde oturuyorum. kesinlikle parasını haketmiyor. kontrol ettim klon değil. her yerinin ayarlanabilir olması tek başına %100 ergonomi sunmuyor çünkü bel desteği temelden yanlış. sürekli göd çürütüyor ofisin yarısı şikayetçi. Rahat olduğunu ve mutlaka kendinize göre ayarlayabileceğinizi söylerim ama bu paraya bunu almaktansa 1500 liraya apaçi dx bile daha rahat olabilir. duorest de aynı şekilde daha rahat, tabi şahsi fikrimdir olay çıkartmayınıs.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

mokoko said:

bu aralar ayda dört gün falan oturuyorsun ama olsun heheh ömrü uzadı hem.

aynen öyle oldu :D

neyse sonuçta durduğu yerde bozulacak bişi değil. gödümüz illaki değecek tekrar günde 4 5 saat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...