Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Abi hakkatten gidiyo bak bu....

Warrior'un 4 manaya kadar kullandığı her kart fix zaten (Sadece 1 tane armorsimiti çıkardım)

5'ten sonra iş değişiyo. Warrior Lategame'de koyduğu öküzcanlar ile kıvama getirip sonra gromla finisher yapıyor. Bende durum biraz daha farklı.

Benim finisherım charge. Yani konsept yine chargelamak. Bunu abzürt bir biçimde (Önceden kalma silah+Raider+charge+faceless) ile OTK olarak yapabildiğim gibi, boardtaki bir adama charge verip facelessla kopyalayarak da yapabiliyorum. Zaten deckte büssürü weapon olduğundan henüz board controlde sıkıntı da yaşamadım.

Hunter, Mechmage Annoyotron inip inmemesine bakıyor :)

Olcak lan bu deck. Hakkatten bak.

I DID IT!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

@ace deck fena değil. zaten ben cw'ı çok seviyorum oyundaki en zevkli decklerin başında bence. ona da benziyo biraz işte dediğin gibi.

3-4 maç atıp birkaç değişiklik yaptım
-healbot
-bgh
-death's bite
+raider
+charge
+brawl

aslında en başta sadece death's bite<->brawl değişikliği yapmıştım çünkü etraf kanser pala ve mech mage ile dolu.

ama 2. brawl'u koyunca bgh'i sallayıp combonun şansını artırmak istedim zaten 7+ attacklı pek minion yok etrafta bu kadar pala,mage,hunter varken. en yüksek ihtimalle dr. boom var bi yani sırf onun için olmasına gerek yok bence 2. brawl olunca.

bi de charge 2 tane olunca 1'ini combodan bağımsız, daha situational kullanabildim. bi kere black knight ve bi kere de dr boom ile kullandım baya hoş oldu.

2. raider gereksiz olmuş olabilir, yeniden değiştirebilirim belki. biraz daha oynıyım karar veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Mage kartı OLAY cidden. Flamestrike followup olarak baktığında inanılmaz bi game changer.
Bayıldım.

flamestrike atıp 4 minion öldürüp üstüne bi daha 4 vurman gerekmiyor çoğu zaman.

flamestrike değil olay bence. wyrm'li weenie mage deck'leri veya mech mage için güzel bir tool olacak. ufak minionlar ile takas yapıp, üstüne 0-1 manaya 4 vuracak falan.

ama decklerden ne çıkaracaklar da bunu sokacaklar mesela bu problem. minion yerine bunu koymak sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Sorieno said:

Mage kartı OLAY cidden. Flamestrike followup olarak baktığında inanılmaz bi game changer.
Bayıldım.

flamestrike atıp 4 minion öldürüp üstüne bi daha 4 vurman gerekmiyor çoğu zaman.

flamestrike değil olay bence. wyrm'li weenie mage deck'leri veya mech mage için güzel bir tool olacak. ufak minionlar ile takas yapıp, üstüne 0-1 manaya 4 vuracak falan.

ama decklerden ne çıkaracaklar da bunu sokacaklar mesela bu problem. minion yerine bunu koymak sıkıntı.

Abi şöyle düşün.
Diyelim bir önceki turn trade ettin, board sende.

4/4 - 3/2 - 3/4 - 5/4 - 1/1 minion'ların olsun. Adamın bir sonraki turn Flamestrike atabileceğini biliyorsun.
Bu durumda yaptığın ne oluyor? Mesela bir tane sticky koyuyorsun board'a ne bileyim Piloted Sky Golem. Ya da davar koyuyorsun Ogre Brute. Diyorsun ki s1k3rl3r, diğerlerini Flamestrike ile temizlemesine rağmen board yine bende. O 8 manayı inene kadar anasını ağlatırım, ben de 7 manada tempoyu iyice kuvvetlendirecek bir şey koyarım.

Ama bu kart tamamen bu fikrini değiştiriyor. 5 tane minion'ını yiyip üstüne bir de 8/8'lik bir kartını uçuruyor mesela. Aha işte bu bütün stratejiyi değiştiren bir şey. Yani trade etti iki tane bedava 4 dmg koydu olayından çok daha büyük bir shift var burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...