Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GİERZEKLER

Baggio

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:

eğer tayyiple migros hırsızını bir görecek kadar ölçüsüz bir ahlak anlayışınız varsa,ben size uyuz olurum,gelir şeytanın avukatını oynar,migros hırsızını savunurum,sheltered hayat geçirdiğinizden ahlaki olgunluğunuzun oluşmadığını da düşünürüm,ama derdim o değil

neyse anlatmışımdır herhal,öpüldünüz.

DoGMeaT said:

ya salla, para babası koç ailesi kazanacağına sen kazan

aynen devam,ciddiyim.

Ben de sırf parası var diye birinden mal çalmayı haklı çıkarabilenlerin ahlaki olgunluğundan şüphe ederim açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Tatar olayı Tayyip'e getirene kadar haklıydı, sonra cozuttu.

Olm bunlar Faydacılık mantığıyla çalıyor, Tayyipte Faydacılık ve Siyasi İslam mantığında ülkeyi cihat yeri görüp istediğini yapıyor. Düz vatandaşken bunu yaparsa, koltuk yüzü gördü mü ondan aşağı kalmaz bu kafa, kahin olmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ben de sırf parası var diye birinden mal çalmayı haklı çıkarabilenlerin ahlaki olgunluğundan şüphe ederim açıkçası.

valla haklı olursun ama popomun üzerinden öyle bi post atamıyacaksam garbage fonksyonsuz kalır bi hayli.

gidip kimseyede puşt,gerizekalı,tayyip kolnu fln demediysem zararı ne?

sonra çıkıp açıkladım kendimi,yoksa migrosları talan edin dediğim yok

benle kaz çevirttirme yarışına girmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Xaenin said:

valla haklı olursun ama popomun üzerinden öyle bi post atamıyacaksam garbage fonksyonsuz kalır bi hayli.

gidip kimseyede puşt,gerizekalı,tayyip kolnu fln demediysem zararı ne?

sonra çıkıp açıkladım kendimi,yoksa migrosları talan edin dediğim yok

benle kaz çevirttirme yarışına girmeyin.

Bir zararı yok abi tabii ki, ahlak sınırlarının nerede çizildiğini tartışıyoruz birbirimize puşt, gerizekalı tayyip klonu demeden.

Şu dakikadan sonra diyen götverendir.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Dogmeat sen ergenlere ahlaksızlığı övüp, ilerde benim ve ailemin yaşam kalitemi bozacak ortama sebep olursan poponun üzerinden, ben de sana ahlaksızca cevap veririm, garbıçtayız sonuçta, çöp.

tamam karşim o ergenleri savunmak benim ahlaksızlıgım olsun,o cevaplarda senin terbiyesizliğin

küfürlü cevap vermene o kadar takmıyorum aslında,yüzyüze olsak agzından öyle bi laf cıkaramayacağını bildiğim için bana koymuyor o kadar.
"ulan tanımadıgım nerdler bana neden netten küfürtetti :(" diye dertlenmenmeyecek olgunluğa zaten ulaşalı b hayli oluyor

benim ilgincime giden şu anlayış
"lerde benim ve ailemin yaşam kalitemi bozacak ortama sebep "

nası ya safssdfsdafads,tamam koç satmış,migrosun yeni sahibi mi oluyor senin peder? niye bu kadar sinirleniyorsun asdf açıklasana hele

yada açıkalma ya ,ben senin çizgini anladım,kumda oyna sen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olayla hükümettin başına geçenlerin dolandırıcılık yapması arasında fark yok. Ha ormanın üzerine "burası orman vasfını kaybetti" deyip apartman dikmişsin ha "şu market sevmediğim bir zenginin elinde, o yüzden hırsızlık yapabilirim" demişsin.

Bahaneler, işlenen suçu mazur göstermek için şark kurnazlığı yapmaktan başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

şok ta migrosun değilmi. şokta mesela son kullanma tarihine 1 hafta kalmış ürünleri kasaya koyup kasiyerleri satmaya zorluyolar. şu var alırmısınız bu var alırmısınız diye. doğru bişeymi bu yaptıkları şimdi. bunun gibi daha milyon tane numara dümen döndürüyolar. ihtiyacın olmayan şeyleri alman için bilimsel yöntemler kulanarak bilincin dışında seni kontrol ediyolar. canavar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

"Tatar Ramazan" said:

Dogmeat sen ergenlere ahlaksızlığı övüp, ilerde benim ve ailemin yaşam kalitemi bozacak ortama sebep olursan poponun üzerinden, ben de sana ahlaksızca cevap veririm, garbıçtayız sonuçta, çöp.

tamam karşim o ergenleri savunmak benim ahlaksızlıgım olsun,o cevaplarda senin terbiyesizliğin
küfürlü cevap vermene o kadar takmıyorum aslında,yüzyüze olsak agzından öyle bi laf cıkaramayacağını bildiğim için bana koymuyor o kadar.
"ulan tanımadıgım nerdler bana neden netten küfürtetti :(" diye dertlenmenmeyecek olgunluğa zaten ulaşalı b hayli oluyor
nası ya safssdfsdafads,tamam koç satmış,migrosun yeni sahibi mi oluyor senin peder? niye bu kadar sinirleniyorsun asdf açıklasana hele

Cevap verilcek insan değilsin ama öğrenmen için yazayım, toplumda belli kurallar olmazsa kaos olur herkes ihtiyacına göre kafasına göre iş yaparsa kimse huzurlu yaşayamaz. Sen param az diye çalarsan, öteki karım yok der götürür seni silker, beriki dövüşçek adam yok ya canım sıkılıyor der ağzına çakar, haklılar sonuçta.
Devlet bunları düzenlemek için vardır, o fakire gerekirse devlet yardım eder başvurursa, yoksa herkes kendi kanununu koyacak olsa... TRnin şu anki durumu da bunu haklı göstermez, her yer çöp diye sen de kovanı ortalığa dökersen, hiç bir zaman bu durum düzelmez. Aha bak bu da çizgim delikanlı
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

şok ta migrosun değilmi. şokta mesela son kullanma tarihine 1 hafta kalmış ürünleri kasaya koyup kasiyerleri satmaya zorluyolar. şu var alırmısınız bu var alırmısınız diye. doğru bişeymi bu yaptıkları şimdi. bunun gibi daha milyon tane numara dümen döndürüyolar. ihtiyacın olmayan şeyleri alman için bilimsel yöntemler kulanarak bilincin dışında seni kontrol ediyolar. canavar bunlar.

Ben anlamadım anlattığın olayın nesi kötü ya da yanlış? Son kullanma tarihi yaklaşmış ürünlerin satışını hızlandırmak için bir şey yapıyor adamlar. Sana çürük ya da bozuk mal satmıyorlar, ihtiyacın varsa hee alırım diyorsun alıyorsun, yoksa yok gerek yok diyorsun. Zorla mal satan yok kimseye.

Son cümlenden anladığım kadarıyla trollüyorsun zaten.

Şok da Koç'un değil, Yıldız'a sattılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi gün çalarsınız böyle ufak tefek bişey. Sonra kameraya bakacakları tutar tespit ederler. Gündüz iş yerinde takılırken IK'dan çağırırlar, girersin 2 tane memur.

İşlem yapılmasını geçtim iş yerinde rezil rüsva olursun, zaten dakika tutmazlar. Sonra 2 seçenek var. Ya tazminatını verirler, siciline de "xxx mağazasında hırsızlık yaptığı tespit edildiğinden iş yerimizle ilişiği kesilmiştir." yazarlar. Sittin sene iş bulamazsın. Ya da tazminatını vermezler, kendin ayrılmış gibi olursun.

Hayatınız kayar 1 kutu kola yüzünden bi anda.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

DoGMeaT said:

"Tatar Ramazan" said:

Cevap verilcek insan değilsin ama öğrenmen için yazayım, toplumda belli kurallar olmazsa kaos olur herkes ihtiyacına göre kafasına göre iş yaparsa kimse huzurlu yaşayamaz. Sen param az diye çalarsan, öteki karım yok der götürür seni silker, beriki dövüşçek adam yok ya canım sıkılıyor der ağzına çakar, haklılar sonuçta.
Devlet bunları düzenlemek için vardır, o fakire gerekirse devlet yardım eder başvurursa, yoksa herkes kendi kanununu koyacak olsa... TRnin şu anki durumu da bunu haklı göstermez, her yer çöp diye sen de kovanı ortalığa dökersen, hiç bir zaman bu durum düzelmez. Aha bak bu da çizgim delikanlı

>cevap verilecek insan değilsin der

>ama dewlet olmasa millet birbirini sker gibi aşırı olgun beyin incileri taşıyan bir wot döşer

peki karşim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

EVET ÇALALIM HEMEN
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.celebritymemes.com/images/2014/February/5/52f26a9442d45.jpg

Tatar bunu demek istiyor, Louis C.K de haklı, Tatar da haklı. Üslup farklı olsa da adamın demek istediği şey son derece legit bence. Siz hayatı kendi yaşadığınız şeyin dışında görmeyi denerseniz anlarsınız. Ben bir tane gofret çaldım nolcak demek yerine, herkes benim gibi bir tane gofret çaldım nolcak dese memleket ne hale gelir diye düşünseniz her şey yerine oturur zaten.

Ama sanırım önemli olan sizin bir tane gofreti zenginlerden çalabiliyor olmanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...