Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diriliş "Ertuğrul" - TRT 1

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

Kürşad ve 40 yiğidinin filmi yapılsa ne güzel olur..

ben bu yapım şirketlerini anlamıyorum. tarih ve hele bizim tarihimiz en bakir kalan alan. abuk subuk dizilere dünyanın bütçesini ayırıyorlar. yapsınlar TARKAN veya MALKOÇOĞLU veya KARA MURAT veya DEDE KORKUT veya bunlardan birkaçının dizisini ayrı ayrı. Ondan sonra gelsin reytingler.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

öyle bir dizi düşününki, tc tarihide türk temasını bu kadar başarılı ve sık kullanan bir dizi daha olmasın ama bir kısım kişi tarafında akp osmanlısı propagandası olarak görülsün...

insan gerçekten hayret ediyor

Kesinlikle ya ne güzel anlatıyor adamlar Türk temasını.

İnsanlar şartlanmış bi kere. Ne dersen de vazgeçiremezsin saçma sapan ön yargılarından. İzleseler de anlamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beğendim abi ertuğrulu.Zaten burada bir osmanlıcılık göremiyorum ben. Din teması bile çok önde değil, hala islamiyet öncesi şamanist kültür izlerini kayıların yaşamında görebiliyoruz ki bu benim için çok büyük bir artı...

Güzel yapmışlar ama entrikalar biraz saçma sadece. Onun dışında dizi 10 numara. Engin altandüzyatan da şaka maka kaldırmış rolü, sırıtmamış...
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Feamer said:

öyle bir dizi düşününki, tc tarihide türk temasını bu kadar başarılı ve sık kullanan bir dizi daha olmasın ama bir kısım kişi tarafında akp osmanlısı propagandası olarak görülsün...

insan gerçekten hayret ediyor

Kesinlikle ya ne güzel anlatıyor adamlar Türk temasını.

İnsanlar şartlanmış bi kere. Ne dersen de vazgeçiremezsin saçma sapan ön yargılarından. İzleseler de anlamazlar.

ANLAYAMAZSINIZ!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
e çünkü kanalların işine geliyor.

digiturk, dsmart falan derken bu platformlara ödedikleri paradan, kaliteli çeşitli yayın yapma bütçeleri kısıldı.

1 tane film'e verecekleri lisans parası ile 3 bölüm çekiyorlar. + kontrol altında olan konular olabiliyor.

film dediğin ne? oturup sevişme sahnelerini çıkar sahne sahne izle, küfürleri, sigaraları alkolleri memeleri bloklamak ile uğraş dur.

hiç bir kanal yöneticisinin işine gelmiyor artık film milm. digitürk bile leş vaziyette ayda 230948 diye atıyorlar ama ayda toplasan 20 çeşit film oynamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...