Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

I have checked the availability of the item " Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard with Tactile High-Speed Keys - Black" with Seller Amazon.
However as of this item is out of stock with us and we are trying to source it from other sellers.
To help you further with this, I have forwarded the details to our product sourcing team.
Please rest assured that we are working on this.
However as of now, we do not have specific date of availability.
Sosyal ağlarda paylaş

Burdan bi iki kişiye güzellik yapiyim mı? Haftaya ve sonraki hafta amerikadayim, yer tutmicak ama kargosu ve gumrugu sıkıntılı, istediğiniz bişey varsa getirebilirim. İçimden geldi, bişey de beklemiyorum karşılığında. Ama dedigim gibi 1 veya 2. Fazla değil

Bu arada istanbulda elden alabilcek olun, uğraştırmayın sonra. Orda da otele gelcek direk, orda da ugrasmiyim
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Burdan bi iki kişiye güzellik yapiyim mı? Haftaya ve sonraki hafta amerikadayim, yer tutmicak ama kargosu ve gumrugu sıkıntılı, istediğiniz bişey varsa getirebilirim. İçimden geldi, bişey de beklemiyorum karşılığında. Ama dedigim gibi 1 veya 2. Fazla değil

Bu arada istanbulda elden alabilcek olun, uğraştırmayın sonra. Orda da otele gelcek direk, orda da ugrasmiyim

boss gt100 6kg olur mu? :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu arada 50 dolar gift card alınca 10 dolar discount oluyor, amazonun app'ını telefona yükleyince 5 dolar da ordan geliyor toplamda 15 dolar onu yapmayı unutmayın sakın, 50 dolarlık ürün alacaksanız canlı chate bağlanın acilen almam lazım gift cardlar 24 saat sonra yükleniyor ben ürünü alayım siz türkiyeye shippingi free yapın deyince kabul ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung 840 EVO 500GB 2.5-Inch SATA III Internal SSD

$129 ...

http://www.amazon.com/dp/B00E3W19MO/ref=gbph_img_m-4_9682_e992faed?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=2309269682&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_t=101&pf_rd_i=5550342011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1AFQNNT5T96VM72251P6

Aha lan yazarken bitirdi adamlar %100claim haahha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...