Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

Goering said:

barbu said:

bingildak said:

yahu adam 299 dolardan 970 almak için gelin gibi cilveleniyor sen diyorsun ki 980ti asdhaosda

bu arada geçtiğimiz yıl çıkan hiçbir oyunda grafik kısmak, kapatmak zorunda kalmadım 970 ile. her şeyi full'de canavar gibi çalıştırdı 1080p'de.

Olm is hayati boyle yapti sdf. Hatta simdi ogrendim akbank 3 taksit yapiyor yurt disi harcamasina. 3 taksitli amazondan alabilecegim. Nakit odeyecek param var ama harcamak zor geliyor sdf

lol millet de "YAPMA!" falan yazmış

2.9 x $100 = 290 tl
3.0 x $100 = 300 tl

10tl fazla ödeyececek, saçma sapan konuşmayın. sanki ev kredisi çekiyor adam hahahaah

yapıkredi de 3 ay taksit yapıyor yurtdışı harcamalara, son 3 senedir kullanıyrum...

Yokmuş farklı kurdan hesaplama. Aldığın tarihte kaçtan aldıysan o kur ile 3 ay ödenecekmiş.

Zaten sokuyorlar biraz serbest piyasaya göre. Daha da sokmasınlar bari.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

Glatheros said:

adam yeni ekran karti alip full oynamasin mi?

o kadar cok parasi varsa sacacaksa parasini versin studyoyu kiralasin kendine oyun yaptirtsin..

kardeş sırtı dinlenecek komşu filan yok mu, zira beyin ishali olmuş gibi yazıyorsun. En olmadı komşunun arabanın sileceği filan kaldır, yanlış yere parketmiştir kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

siparişteki ürünlerin ayrı paketlerde ve faturalarda gönderilmesini istedim. canım onu yapamayız ama sana gümrük ve kargoyu refund edelim demişler. olur canım peki dedim.

tatlım ya...

ayrı ayrı alsaydın demediler mi?
giftbox yaptırsan ayrı ayrı göndertebilirdin ama aynı adrese aynı tarihte bi sürü şey gelcekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Headset-Surround/dp/B003VANOFY/ref=lp_10399669011_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1417448738&sr=1-1

ilk mesajda konulmuş, aynı fiyat hahaha

Şundan aldım ben kargoyla 80 civarına geldi nası bi stok varsa ya millet almıyo yada fabrikadan halka satış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...