Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

cpu sorununu mmo'larda yaşarsınız. mmo'lar ve indieler dışında cpu yiyen oyun kalmadı. hep gpu whore artık çıkan triple a oyunlar.

@barbu: battlefield vb. oyunlarda ramden biraz sıkıntı yaşıyabilirsin 2 yıl içinde. onun dışında 1080p'de 970'in performansı kısa kalmaz büyük değişiklikler olmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Ben alayım mı 970 onu diyin?

intel 2600k işlemci,
ga-z68xp-ud5 anakart,
xfx 2gb 6950 ekran kartı,
corsair dominator ram 2x4gb 2k hz.

Sistem bu.

Şimdi 970 alsam. Bütün PC birlikte bir değişikliğe gitsem diyorum 2016 Q4 gibi. ne dersiniz?

Bekleyip 1k serisi alsam da bu sistemde yazık olacakmış gibi o paraya.

intel 2600k demissin. Ben 1. nesil i7 kullaniyorum (920). Sen dusun artik. tabii gpu imba olacak yoksa gerisi hikaye. rami de 12 ye cikart kafan rahat etsin.

ps: Black Friday Cuma oluyor sanirim, istersen bekleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

saçma sapan tartışma başlamadan özeti geçeyim:

970'ler 4gb fiziksel ram'i olsa da 3.5'unu kullanabiliyor gibi bişi. 4 ram dolunca, arada bazı takılmalar vs yaşayabiliyor. ama zaten 1080p ise monitörün hiç bunları falan düşünme. 1440p ve full oynayacaksan zaten her şeyi de, 970 yerine 980 falan tercih etmen lazım baştan.

kısacası 970 go go
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yahu adam 299 dolardan 970 almak için gelin gibi cilveleniyor sen diyorsun ki 980ti asdhaosda

bu arada geçtiğimiz yıl çıkan hiçbir oyunda grafik kısmak, kapatmak zorunda kalmadım 970 ile. her şeyi full'de canavar gibi çalıştırdı 1080p'de.

Olm is hayati boyle yapti sdf. Hatta simdi ogrendim akbank 3 taksit yapiyor yurt disi harcamasina. 3 taksitli amazondan alabilecegim. Nakit odeyecek param var ama harcamak zor geliyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

bingildak said:

yahu adam 299 dolardan 970 almak için gelin gibi cilveleniyor sen diyorsun ki 980ti asdhaosda

bu arada geçtiğimiz yıl çıkan hiçbir oyunda grafik kısmak, kapatmak zorunda kalmadım 970 ile. her şeyi full'de canavar gibi çalıştırdı 1080p'de.

Olm is hayati boyle yapti sdf. Hatta simdi ogrendim akbank 3 taksit yapiyor yurt disi harcamasina. 3 taksitli amazondan alabilecegim. Nakit odeyecek param var ama harcamak zor geliyor sdf

lol millet de "YAPMA!" falan yazmış

2.9 x $100 = 290 tl
3.0 x $100 = 300 tl

10tl fazla ödeyececek, saçma sapan konuşmayın. sanki ev kredisi çekiyor adam hahahaah

yapıkredi de 3 ay taksit yapıyor yurtdışı harcamalara, son 3 senedir kullanıyrum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...