Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başlıyorum!!!

imamizer

Öne çıkan mesajlar

tamam artık başlıcam ben bu oyuna.

şimdi steamde oyun 31 liret. 1 aylık subsla geliyor. sonra aylık plex şeysi ise yine 31 lira. pahalı geldi biraz ama kısfmet dedim artık.

şimdi bana şöyle bookmarklarınızda olan kullanışlı linklerinizden bi kuple sunsanız da oralardan alsam yürüsem diyorum.

bi de ufak tefek tavsiyeleriniz olursa onları da alayım. hatta aktif oyuncular olan bi gült varsa ts'den falan kafanızı şişirsem daha hızlı ilerlerim çünkü oyunda learning curve baya zorlu diye biliyorum. ne kadar çabuk ısınırsam o kadar sıkılmadan devam ederim diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

başlama

illa başlayacaksan da önce istasyonlardan aldığın görevleri yaparak ilerle, o görevlerin seviyeleri var hep, baya baya quest onlar, oyunu tanırsın, yeni gemiler ekipman para edinirsin, sonrasında oyunun başka yönlerine yönelirsin, mine bot olma, çok sıkıcı bişiy, yani ben oynarken öyleydi, offline trainer var bi tane, onu kullan
Sosyal ağlarda paylaş

abi sanırım ben 2-3 kere trial oynadım bunu. suarkın verdiği linkte postlarım bile var.

hani şimdi 1 plex ile 51 gün hesabına geliyor ama 1 plex parasıyla 60 gün de oynayabilirim enparanın steam iadesiyle.

şeyi sorcam peki yarın bi gün ben pilotumu satmak istersem steam hesabı olması sıkıntı çıkarır mı? çıkartır gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...