Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başlıyorum!!!

imamizer

Öne çıkan mesajlar

Simdilik iyi gidiyor.

Dun basvurdum corpun tekine. Bi yetkili abiyle konustum bana yararindan cok zarari olurmus su an o corpa girmek. Min. Gereksinimleri, nasil hardcore takildiklarini tahminen en az 70m e yakin kaybim olacagindan bahsetti patladigimda.

Tavsiye verdi iste. Karakterini gelistir sonra ben sunu sunu yapabiliyorum diye tekrar basvur diye.

Drake e kasiyorum simdi. Arastirmama gore gayet iyi solo lvl 4 mission yapabilirmisim, bi kac fit buldum ona gore. 1-2 gune binerim. Onu halettikten sonra baska bi gemi ve fit hedeflicem pvp icin, onu kasarkende anomaly, mission kasicam.
Sosyal ağlarda paylaş

:D Tipik eve olayi. Bence kimseyi dinleme ne istiyorsan onu kas belki senin hedefin az parada getirse ugrastirsa da drake ile lvl 4 yapabilmektir.

Ben assault frigate ile anomally yapmaya kasardim tengu vs binemedigimden degil parmak kadar gemi ile yapinca vay anasini sunla bile yapiliyormus demek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında şu kasma kısmı çok iyi geldi bana. envai çeşit mmo da bunalmışım bilgisayar başında oturup kasmaktan yıllarca. çalışan eden vakti az olan adam için birebir geldi. işte skiller kasılıyor kenarda kendi kendine.

hani girip illa progress yapayım, illa level kasayım olayı yok. oynamadığın süre için geri kalma durumu yok. veya oyuna girince level kasmak yerine birşeyler yaptığında ilerleyememe durumuyor. combat skilleri kasarken ben gidip maden kazıyorum mesela. o açıdan bana çok ideal geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

İmam hoşgeldin aramıza :D abi ya özledim Eve'mi de istasyonlarımı da 5 aydır işler yoğun subc yapamıyorum oyuna . Allahtan en son tengu'nun traini de bitirmiştim :)

Oyunda bir amacın varsa sorun yok her şey çorap söküğü gibi geliyor . Mesela ben en son :D o kadar didindim uğraştım 4.5 ay aldı bitirmek gittim Machariel i kastım her şeyi ile tüm t2 leri vs ama sonra bir gece ansızın görev sırasında :D göreve warplıyorum alt a atıp dizi bakarken unuttum patladı al sana 2.5 b zarar :( neyse sonra zaten son 5 aydır yokum .

Ne lazım olursa sor söyle bilmesekte elbet bilen birine yönlendiririz.

John Kriptonite
Sosyal ağlarda paylaş

minmatar gemilerinin görüntü iğrençliğine rağmen tribal tasarımları yüzünden rupture'a terfi ettim. o da steampunk airship tadında. hurricane var sıradaki hedef.

peki ben şimdi rupture masterlasam mı daha mantıklı yoksa ufaktan hurricane hazırlıklarına girişsem, arada mastery 2-3 falan rupture mi yapsam?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...