Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başlıyorum!!!

imamizer

Öne çıkan mesajlar

aaa iyiymiş bu.

dün basic görevlerden sonra combat görevlerini bitirdim. corax için trainleri sıraya koyup yattım akşam gidince gemimi alırım. en son trial oynarken 20 küsür km den light missile ile pew pew öldürmek çok zevkliydi.

hani bi goal yok şu an önümde ama. onun derdine düştüm biraz. belki bi mining'e bakarım. hiç denemedim nasıl birşey diye.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer, naber :D

ilk olarak; 3 ay sonra hala oynuyorsan, bir 3 aylik PLEX'i de ben hediye ediyorum sana ;)

mutlaka türkce kanallara gir, sen uyumlu insansin mutlaka cevre yaparsin az cok :) yanliz cekilmez, hele en baslarda...

mutlaka hedef koy kendine ilk ayda, sonra gelistirirsin hedeflerini.

Buradan yaptiklarini, yapamadiklarini, sorunlarini yazarsan mutlaka bir el atan olacaktir problemlerine.

kolay gelsin
saygilar
capt.logar
Sosyal ağlarda paylaş

şimdilik yalnızlık hissi hoşuma gidiyor. uzayda o boşlukta böyle çok cezbediyor beni. öyle takılıyorum asteroid beltlerde keşfediyorum dolanıyorum falan.

en son hayal meyal exploration görevleri yaptığımı hatırlıyorum. o çok ilginç gelmişti probe mrobe yolluyorduk çaplarına göre tarıyorduk ediyorduk ne oluyordu hatırlamıyorum ama sevmiştim. akşam onlara bakıcam bi.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz görev yaptım, advanced militaryleri bitirdiğim gibi corax'a 5 tane launcher takıp ratting takıldım. başlarda asteroid belt ve npc bulmakta zorlandım. olayı kavradıkça 0.5 lere kadar indin. 1 m kadar para yapmışım.

şimdi soru; gemim eşşek gibi yavaş. o yüzden kite olayı yalan dolan benim için. 7 launcher hardpoint olmasına rağmen 5 tane takabildim. capacitorum yetmedi. öyle olunca istediğim gibi kite a gerek kalmadan bazı npcleri 7 missile ile burst damage vurup tek seferde öldüremiyorum. reload işi de uzun olduğu bu benim ratting süremi olumsuz etkiliyor. edit: webifier çıkartınca 2 tane daha launcher takabildim ama varsa gemiye özel bi modifikasyon bilsem iyi olur veya bi skill.

bu capacitoru iyileştirmek için gemiyi değiştirmekten başka çarem var mı?

bide bazı npclerim jam olayı çok can sıkıyor. kitliyorlar öyle bakışıyoruz dakikalarca. warp out-in yapsam da bazen tekrar yakalanıyorum kilitlenip füzeleri ateşleyemeden. çok çabuk öldürebileceğim düşmanlara karşı bu akdar çaresiz olmakta can sıkıcı. çözümü nedir?

1-2 launcherda auto-targeting missile bulundurayım mı? hiç kullanamdım işe yarar mı, bu durumlar için mi oyunda var bilmiyorum. veya combat esnasında auto-targeting yükleyebilir miyim?

şunu da koyayım şurada dursun =)

"Captain Logar" said:

ilk olarak; 3 ay sonra hala oynuyorsan, bir 3 aylik PLEX'i de ben hediye ediyorum sana ;)
Sosyal ağlarda paylaş

elimden geldigince cevaplayim, cevaplar sorularinin arasinda :)

imamizer said:

biraz görev yaptım, advanced militaryleri bitirdiğim gibi corax'a 5 tane launcher takıp ratting takıldım. başlarda asteroid belt ve npc bulmakta zorlandım. olayı kavradıkça 0.5 lere kadar indin. 1 m kadar para yapmışım.

cok guzel ama belt ratting sadece 0.0 a inince birseye benziyor, onun yerine anormaly ara ve yap. daha cok parayi daha kisa zamanda kazanirsin ve arada da ufak tefek guzel item dusme sansi ve escalate sansi var

şimdi soru; gemim eşşek gibi yavaş. o yüzden kite olayı yalan dolan benim için. 7 launcher hardpoint olmasına rağmen 5 tane takabildim. capacitorum yetmedi. öyle olunca istediğim gibi kite a gerek kalmadan bazı npcleri 7 missile ile burst damage vurup tek seferde öldüremiyorum. reload işi de uzun olduğu bu benim ratting süremi olumsuz etkiliyor. edit: webifier çıkartınca 2 tane daha launcher takabildim ama varsa gemiye özel bi modifikasyon bilsem iyi olur veya bi skill.

ilk olarak gemin yavas degil, daha sonra anlayacaksin. su anda tamamen senin skillerin ile ilgili durumdan kaynaklanan bir problem ile karsi karsiyasin. launcher takamaman capacitor ile ilgili bir durum degil, powergrid veya cpu yetmiyordur. elektronic skilleri altinda gerekli skilleri bulacaksin. marketten skilleri arastir, ne ne ise yariyor diye ve eve-uni'nin sayfasinda baslangic skillerinin nasil olmasi gerektigi hakkinda bilgi bulabilirsin!

bu capacitoru iyileştirmek için gemiyi değiştirmekten başka çarem var mı?

cevabi yukarida!

bide bazı npclerim jam olayı çok can sıkıyor. kitliyorlar öyle bakışıyoruz dakikalarca. warp out-in yapsam da bazen tekrar yakalanıyorum kilitlenip füzeleri ateşleyemeden. çok çabuk öldürebileceğim düşmanlara karşı bu akdar çaresiz olmakta can sıkıcı. çözümü nedir?

caldari bolgesindeki npcler oyledir, bunun su an icin tek cozumu bolge, empire degistirmendir. minmatar veya gallante bolgesinde avlanabilirsin, daha kolay olur hersey senin icin :)

1-2 launcherda auto-targeting missile bulundurayım mı? hiç kullanamdım işe yarar mı, bu durumlar için mi oyunda var bilmiyorum. veya combat esnasında auto-targeting yükleyebilir miyim?

gereksiz!

şunu da koyayım şurada dursun =)

"Captain Logar" said:

taman bulursam sana bir 50mil. atayim elin rahatlasin :D
Sosyal ağlarda paylaş

"Captain Logar" said:

taman bulursam sana bir 50mil. atayim elin rahatlasin :D

eyvallah saolasın da gerek yok şimdilik. darejedi dün 11m yolladı yeterince ihya oldum. zaten oyunda biraz parasız kalmayı şahsen tercih ederim ki para kazanma yollarını deneyim, sonuçtan feyz alayım. dün ratting yaparken 20k, 50k şeklinde gelen bountyler bile keyif veriyorda. böyle devam etsin şimdilik.

veya emek emek aldığım coraxın patlama korkusuyla, heycanıyla oynamaya da deva metmek istiyorum hehe

abbov gelmiş bile para saolasın =)
Sosyal ağlarda paylaş

normalde tek accountta tek character train oluyor. o istediğini yapabilmen için ya yeni account açman lazım yada 2. karakteri train etmek için bi plex daha kullanman lazım.

2. karakter işine gireceksen bence kendine bi buddy invite yolla ve 21 günlük bi trial aç. sonra onu activate edersin 51 günlük olur. asıl hesaba da 30 gün oynama süresi gelir buddy invite sayesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi peki şimdi karakteri piç etmek gibi bir olay var mı? çünkü şu an mining yapıyorum ve nedendir ayı gibi eğleniyorum. şimdilik çok da iyi kazandırıyor. drone mrone kullandım çok hoşuma gitti. retriever'a mı kassam diye düşündüm. bi yandan explore yaptım o da keyifli geldi. illa bir konuda uzmanlaşmak şart mı?

tamam bir alanda uzmanlaşmak karakteri daha hızlı geliştirmeme yarayacak ama crafter miner bi alt kasmak yerine tek karakterde bunu yapsam bi zararı yok gibi (sadece main'i yavaşlatabilir train için)
Sosyal ağlarda paylaş

Ama buyuk fleet pvpleri adami oyundan da sogutabiliyor pvp az kisi ile zevklidir eve onlineda hatta mumkunse tek tabanca olacaksin surekli adrenalin olacak. Karakteri pic etme sansin yok sadece o skiller icin bosa sure harcamis olursun o kadar ama zamanla sunuda yapayim dedikce hepsi ufaktan kasiliyor bir sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

ya böyle aktif 3-5 kişilik oluşumlar var mı peki pvp için? hani okuduklarım ve öğrendiklerime göre support bi şeyler oynayabilirim. az skill ve az parayla dps veya tank gibi roller olmaz ama tackler, logistics, ewar gibi rollerle faydalı olmaya çalışırım. üstelik bolca patlayacağım frigate takıldığımda kaybım pek önemli de olmaz.

hani öyle bi gaz gelirse sizden hafta sonuna kadar scramble, afterburner, repair tarzı modulleri biraz geliştirip kendime bi fit yapayım diyorum. artık ne kadar olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...