Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CSGO Lounge #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

2-0 fnatic önde 3. mapi oynuyorlar.

bu arada pronax fnatic'in fifflareni falan mı ? adamı ilk defa izliyorum da oyundaki en zayıf halka gibi csgo k/d farkı da -180 civarı

fifflarenden farklı olarak awp değil ve en iyi ingame leader o yüzden - k/d farketmiyo zaten diğerleri parçalıyo
Sosyal ağlarda paylaş

biraz frag yapabilen in-game leader alsınlar abi
dünyadaki en iyi leader'a çok mu ihtiyacı diğerlerinin, gerizekalı mı adamlar?
adam bildiğin şerif-eagle tier oyuncu gibi şu an izlediğim kadarıyla.
hani bu knowledge ve decision makingle ben de fnaticte oynarım o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

ya pronax-flusha bazen zayıf gibi duruyor.

daha önce de yazdım.

takımda dünyanın en iyi AWP'si JW
en iyi 2lisi Krimz-Olofm var digerlerine frag bırakmıyorlar zaten.

mesela dünkü maclarda mirage oynuyorlardı, olofm 3 round CT'den smoke arkası 3 teror aldı, bomba kurdurmadı falan.
Böyle adamların varken digerlerine az iş kalıyor.

Bir de bu takımlarda herkesin yeri her maç belli olduğundan bu cok etkiliyor frag sayısını.

Mesela NiP'de f0rest sürekli pit tutuyor inferno'da Friberg banana tutuyor. get_right midde, hali ile forst'in kill sayısı ile get_right arasında fark oluyor aynı oynasalar bile.

ne wot yazdım lan asdsafa

flusha ve pronax iyi adam ya, görev adamı onlar, süper star showman değil
Sosyal ağlarda paylaş

yok sadece toplam fraga bakarak söylemedim, aim ve refleks olarak da baya kötü gibi geldi bana mesela orta mesafeden arkası dönük walk kasan adama m4a1 ile 7-8 mermi harcayarak vurdu zar zor, 1v1 pozisyonlarda hep öldü falan.

sadece bugünlük bi şey de olabilir tabi ilk defa izliyorum.
neyse fnaticin csgo takımından nefret etmiştim zaten getright ile handshake faciasını gördükten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

şerif falan naptın ya o kadar kötü değil, en dandik ilk düşecek yerlere de kendini koyuyo genelde pronax benim farkettiğim. karşısındaki adamlarda matchmaking kartalları değil, shox, forest, byali falan girio ilk. daha iyi yerleri tutsa her map sonuncu olmaz büyük ihtimal. genelde her takımın igl diğerlerinden daha kötü zaten performans olarak, dignitasda da fetish baya leş mesela. oyun içinde diğerlerinin ne yaptığını sürekli kontrol edip yönetmekten herhalde bilmiyorm. ama fnaticin pronax vuramıyo diye yeni adam almasına gerek yok zaten, diğerleri vuruyo bu da call veriyo işte akıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...